دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید

کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید

نسخه الکترونیک کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید

با قنداقه تفنگ کتف بچه‌ها را می‌کوبیدند تا زودتر راه بروند. کوه‌ها تمامی نداشت. در پشت کوهی، کوهی دیگر و در پس دشت ها، درّه‌های پوشیده از برف بود. فقط خدا می‌دانست زیر آن همه برف یک پارچه، چه سنگلاخ‌ها و گودال‌های عمیقی وجود داشت. در بعضی جاها ارتفاع برف به چند متر می‌رسید. یکی از بچه‌ها برای انجام مأموریتی رفته بود به پایگاهی که توی دره شیطان زیر سه متر برف مدفون شده بود. بچه‌ها هرچه گشتند پیدایش نکردند. لابد اهالی آنجا یک چیزهایی می‌دانستند که اسمش را گذاشته بودند دره شیطان. نیروهای قرارگاه حتی از بومی‌ها هم کمک گرفتند اما پیدایش نکردند. بالاخره بعد از مدتی خبر شهادتش را به خانواده‌‌اش دادند. پدرش به بچه‌های سپاه گفته بود، می‌داندکجا شهید شده؛ چون شب قبل از رفتن بچه‌های سپاه، پسرش توی خواب، آدرس محل شهادتش را به او گفته بود؛ او اصرار کرده بود که محل شهادت پسرش را می‌داند و با بچه‌ها آمده بود به منطقه تا خودش جنازه‌ی پسرش را پیدا کند. بچه‌ها خواسته بودند امتحانش کنند و سر دو راهی با اشاره دست مافوق، راننده پیچیده بود توی جاده ی دیگری، اما او فهمیده بود اشتباه می‌روند و راه اصلی را نشان داده بود.

ادامه...

مشخصات کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید

بخشی از کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مرغ عشقم را آزاد کنید