دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب جرعه‌ای از دریا

کتاب جرعه‌ای از دریا
جلد سوم

نسخه الکترونیک کتاب جرعه‌ای از دریا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب جرعه‌ای از دریا

(نسخه pdf) این کتاب حاصل بنان و بیان فقیه محقق و رجالی برجسته و خبره کامل تراجم و کتاب‌شناسی آیة الله سید موسی شبیری زنجانی (دامت برکاته است که در سه فصل (حواشی فارسی، حواشی عربی و طریقیّات) تنظیم شده است: فصل حواشی فارسی، شامل حواشی و تعلیقات فارسی معظم له بر کتب فارسی یا مقالات و مصاحبات فارسی ایشان است. فصل تعلیقات عربی، شامل تعالیق عربی ایشان بر کتب مهم تراجم و رجال است. فصل پایانی کتاب با عنوان «طریقیات» شامل افادات شفاهی معظم له درباره تراجم بسیاری از علمای شیعه است که نوعا در مسیر اقامه نماز یا تدریس افاده شده است و حاوی مطالب دقیق و دست اول تراجم و رجال است.

ادامه...

مشخصات کتاب جرعه‌ای از دریا

نظرات کاربران درباره کتاب جرعه‌ای از دریا

بی‌نظیر بود...
در ۱۰ ماه پیش توسط 933...336 ( | )
کتاب خوبی است
در ۳ سال پیش توسط mas...avi ( | )
ضمن تحسین دقت نظر دوست عزیز، این نکات هم قابل تأمل است: آب همه دریاها غیرآشامیدنی نیست. بلکه دریاهای آزاد و اقیانوس ها که بسی گسترده تر و ژرف تر از دریا هستند شیرین و آشامیدنی اند. ازطرفی در ادبیات بسیار متداول است که به هر حجم انبوهی از آب دریا اطلاق می شود. مثلا دریای نیل خیلی به کار رفته است درحالی که نیل رودخانه ای بسیار بزرگ و دریاگونه است. یا علی
در ۵ سال پیش توسط sbc...313 ( | )
عنوان کتاب صحیح نیست،زیراآب دریارانمینوشند،واین تمثیلی نادرست است. قطره ای ازدریامناسبتراست.
در ۶ سال پیش توسط jav...i.a ( | )