فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سعید نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اندیشه میلیون دلاری

کتاب اندیشه میلیون دلاری

نسخه الکترونیک کتاب اندیشه میلیون دلاری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اندیشه میلیون دلاری

چند نفر را می‌شناسید که پول بسیاری درمی‌آورند، ولی مدام بیمار هستند؟ یا امکان دارد که ثروتمند باشند، ولی در رابطه‌هایشان موفق نیستند یا زندگی معنوی آنها از هم جدا شده است. این پیروزی واقعی نیست. شما هنگامی که اندیشه میلیونی را به دست بیاورید، مالک اندیشه‌ای خواهید شد که به غیر از درآمد مادی، درآمدی مهمتر و به گونه‌ای دیگر که «درآمد روحی» نامیده می‌شود کسب کنید.

ادامه...
  • ناشر انتشارات سعید نوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.38 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب اندیشه میلیون دلاری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:سخنانی از جیمز آرتورِی

«ا گر به طور مستقیم در پی کنترل باشید، هیچ گاه به آن نخواهید رسید. کنترل، حاصل شگفت آور آزاد کردن است.»
«تمام نتیجه ها، هر اندازه هم که با عظمت باشند، در برابر امکانات آینده به حساب نمی آیند.»
«اندازه­ی رشد کسب و کار شما، درست برابر با اندازه رشد شما خواهد بود.»
«پیروزی شما به چگونگی انجام کار است نه به این که چه کاری می کنید.»
«انسان­های پیروز با پیروزهها همنشینی می­کنند.»
«­شخصی که انتخاب می­کند تا (بر آینده­ی) خود چیره شود، هیچ­گاه به مقدار برطرف کردن انجام وظیفه کوشش نمی­کند، میان بر نمی­زند و تلاش نمی­کند که بر سر نظام موجود کلاه بگذارد. او که چیره شدن را برمی­گزیند، همه زندگی را به این پرسش که "چگونه این توانایی را پیدا کنم که بیشتر انجام بدهم، بیشتر عطا کنم، با شم و نیز دسترسی به آینده­ام را سرعت بخشم؟"»

۱- عامل شناخت

پیروزی، حاصل به دست آوردن پول نیست.
به دست آوردن پول، حاصل پیروزی است.

فرهنگنامه­ی وبستر:

شناخت: مطلع شدن، دریافتن و روشن شدن.
شناخت یعنی دارای نیروی فهم هستیم و نوعی قانونمند در زندگی را دنبال کرده و آغاز می کنیم و مانند آهن ربا یا حشراتی که به طرف آتش کشیده می­شوند به جذب نیکی در زندگی مان اقدام کنیم. «بیشتر انسان ها داشتن ثروت را لازمه ی پیروزی می­دانند.» نظر شما هم اینگونه است؟
اکنون یکی از ابتدایی­ترین اصول عامل شناخت را مطرح می­کنیم: «پیروزی، حاصل درآوردن پول نیست. درآوردن پول، حاصل پیروزی است.» اختلاف آن را درک کردید؟
چند نفر را می­شناسید که پول بسیاری درمی­آورند، ولی مدام بیمار هستند؟ یا امکان دارد که ثروتمند باشند، ولی در رابطه­هایشان موفق نیستند یا زندگی معنوی آنها از هم جدا شده است. این پیروزی واقعی نیست.
شما هنگامی که اندیشه­ی میلیونی را به دست بیاورید، مالک اندیشه­ای خواهید شد که به غیر از درآمد مادی، درآمدی مهم­تر و به گونه­ای دیگر که «درآمد روحی» نامیده می­شود کسب کنید.
تا به امروز چه اندازه در راه انداختن کارهای خیر، فعالیت­هایی برای بچه­ها و انجمن اولیا و مربیان حضور داشته­اید؟ امکان دارد برای آرزویی گرانبها زمان زیادی گذاشته و درآمدی مادی نیز به دست نیاورده باشید. پس دلیل اینکه وقت با ارزش خود را بدون هیچ سود مادی می­گذارید چیست؟ به این سبب است که در مقابل وقتی که می­گذارید، چیزی را می­یابید که موجب به وجود آمدن این حس در شما می­شود که قسمتی از چیز معنی داری هستید. همکاری و کمک می کنید و در سطحی فراتر بخشش می­کنید. این حس برای شما درآمدی روحی است.یادداشت:
...

اکنون از شما می­خواهم لحظه­ای تامل کنید یا کتاب را کنار بگذارید. الاکلنگی را در ذهنتان تصور کنید که درآمد روحی و مادی در طرفین آن قرار داشته باشد. تصویر الاکلنگ چگونه است؟ تا چه اندازه درآمدها در حد وسط قرار دارند؟
شما جزو انسان­هایی هستید که درآمدی از کاری که با علاقه انجام می­دهید به دست نیاورید؟ یا ممکن است از جمله افرادی باشید که از کارتان بیزار باشید، ولی درآمد زیادی کسب کنید... هرچند بی­علاقه و با مشقت یک دفعه دیگر خود را به محل کارتان برسانید یا ممکن است میان این دو باشید؟

مقصود: کسب درآمد تا حدی که پول در زندگی­تان، مشکل نباشد. سپس می­توانید فکرتان را روی مواردی که بسیار مهم هستند متمرکز کنید.

پول چست؟

پول یک ایده است!
از اندیشه­ی میلیونی، پول کسب می­شود و نیز با تفکر فکرهای صحیح، دارا بودن شناخت و این فهم یافت می­شود که چگونه پول را برای خود به دست بیاوریم و در رشد و نگه­داری از آن سعی کنیم.

راههایی برای به دست آوردن پول:

۱.پول را با زمان مبادله کنیم.
۲.پولی که پول به دست می­آورد.
۳.توانایی دادن به خود از طریق سایرین.

اولین راهکار، مبادله­ی زمان با پول را نشان می­دهد. که این راه ۹۶ درصد از مردم است. آنها افراد شاغل و با درآمد هستند که ۴۰،۵۰،۶۰ ساعت در طول هفته را با درآمدی مشخص مبادله می­کنند. افراد زیادی این کار را می­کنند و این نامناسب ترین­راه (راهی غیرممکن) برای اندوختن پول است. با این راهکار تنها از یک جا درآمد به دست می­آورید.

افراد ثروتمند، درآمدشان از جاهای مختلف به دست می آید

راهکار دوم دستیابی به پول را از طریق استفاده از پول نشان می­دهد که آن را سرمایه گذاری می­نامند. و موضوع آن این است که از راه سهام شرکت ها، بازار، بورس، اوراق قرضه و...توانایی را در خودمان ایجاد کنیم. حدود سه درصد مردم طبق این راهکار فعالیت می­کنند. که این راه درستی برای کسب پول است، ولی می­تواند پرخطر و زحمت باشد. با این حال بسیار بهتر از راهکار اول است.

توانمند ترین راهکار و نیز راهی که افراد آگاه به آن عمل می­کنند راهکار سوم است که در آن توسط سایرین به زمان توانایی می­دهید. هنگامی که از این راهکار استفاده می­کنید به وسیله­ی کوشش دیگران، برای زمان و خودتان قدرت به وجود می­آورید. توجه کرده­ام که تقریبا یک درصد افراد از راهکار سوم استفاده می­کنند، ولی ۹۶ درصد پول کسب می­کنند. پس متوجه می­شوید که یک درصد افرادی که راهکار سوم را به کار می­برند و درک می­کنند که چگونه از قانونی بنیادی بهره بجویند. آنها شناخت پیدا کرده­اند.

پیروزترین و درآمدزاترین راه (مادی-معنوی)، راهکار سوم است و ویژگی آن این است که استفاده­ی زیادتر از این راهکار امکان تمرکز بیشتری را در موارد دیگر زندگی می­دهد... مواردی که برای شما درآمد معنوی به همراه دارد.

نظرات کاربران درباره کتاب اندیشه میلیون دلاری

نویسنده کتاب فلسفه جالبی داره پیروزی نتیجه بدست آوردن پول نیست، بدست آوردن پول حاصل پیروزی است. وقتی تمرکز فقط روی ثروت باشه پیروزی بدست نمیاد اما زمانی که روی رشد همه ابعاد شخصیت و زندگی تمرکز کنیم، نتایج چشمگیری بدست می‌آید که یکیش ثروت هست.
در 3 ماه پیش توسط Sam...400