فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آموزش هندسه (۱ ) دهم ریاضی (نسخه PDF)

کتاب آموزش هندسه (۱ ) دهم ریاضی (نسخه PDF)

نسخه الکترونیک کتاب آموزش هندسه (۱ ) دهم ریاضی (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب آموزش هندسه (۱ ) دهم ریاضی (نسخه PDF)

کتاب پیش روی شما مجموعه کتاب‌های آموزشی کانون و یکی از حلقه‌های زنجیره‌ی آموزشی کانون است. زنجیره‌ی آموزشی کانون یک مسیر طراحی شده است و شامل امکانات و خدماتی است که کانون در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این امکانات عبارتند از: برنامه راهبردی، آزمون‌های منظم، خدمات پشتیبان، کتاب‌ها و منابع آموزشی، سایت کانون. کتاب‌های کانون در قالب یک مجموعه هدفمند امکان پیشرفت درسی دانش‌آموزان را فراهم می‌آورد هر یک از کتاب‌ها هدف و نقش خود را در زنجیره‌ی آموزش دنبال می‌کند. مجموعه کتاب‌های آموزشی کانون با جلد‌هایی با رنگ سبز منتشر می‌شوند رویکرد اصلی این کتاب‌ها آموزش مفاهیم اصلی درس‌هاست. انتظار ما این است که با مطالعه‌ی این کتاب‌ها دانش‌آموزان: ـ بتوانند به سؤال‌های مفهومی و مسائل تشریحی پرتکرار پاسخ دهند. ـ بتوانند به خوبی از عهده‌ی تست‌های چهار گزینه‌ای استاندارد و شناسنامه‌دار برآیند.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب آموزش هندسه (۱ ) دهم ریاضی (نسخه PDF)

لطفا بقیه کتاب ها رو هم بزارید
در 2 سال پیش توسط amir cr7
خوبه
در 2 سال پیش توسط عماد
خوبه
در 2 سال پیش توسط fat....16
چرا هندسه فقط ۱۰ صفحه دان شد؟؟
در 1 سال پیش توسط mon...yas
سلام با تشکر از این طرح واقعا کتاب خوبیه و از طرف دیگه میشه تو اتوبوس و مترو و و جاهای دیگه بدون بردن کتاب هم مطالعه کرد
در 2 سال پیش توسط محمدرضا شمشاد