فیدیبو نماینده قانونی انتشارات فرنام و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب موفقیت فردی

کتاب موفقیت فردی

نسخه الکترونیک کتاب موفقیت فردی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب موفقیت فردی

همان طور که این کتاب بسیار ساده به نظر می‌رسد، اگر در عمق آن ذره‌ای تامل کنیم به سادگی شما را تشویق می‌کند تا روال زندگی‌تان را بازنگری کنید، هدف‌تان را دوباره انتخاب کنید و بالاخره مشخص کنید که چه کارهایی را انجام دهید که دقیقاً برطبق خواسته‌ی قلبی‌تان باشد. پس اگر تمایل دارید تا لذت موفقیت‌های فردی را تجربه کنید، توصیه می‌شود این کتاب را مطالعه کنید.

ادامه...

بخشی از کتاب موفقیت فردی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه

بدانید چه چیزی می خواهید

تا به حال توجه کرده اید که چه چیزی افراد موفق را از دیگران متمایز می کند؟ افراد موفق برای درک آن چه که می خواهند در زندگی انجام دهند وقت صرف کرده اند. بسیاری از افراد تصور می کنند مشغله زندگی شان آنقدر زیاد است که وقتی برای فکر کردن به این که چه کاری را به چه دلیل انجام می دهند ندارند. این دسته از افراد وقت زیادی نمی گذارند تا لحظه ای تامل کنند و ببینند که چه چیزهایی برای شان اهمیت دارد در حالی که عده ای دیگر خود را در پشت ابرهایی از شک و تردید پنهان کرده اند که این خود منجر به نداشتن همت و انگیزه می شود. همه افراد استعداد لازم برای کسب موفقیت را دارا هستند اما عده کمی استطاعت موفق شدن را دارند.گاهی خندیدن و شادی کردن، احترام به فرهیختگان و دانشمندان، محبت به کودکان، قدردانی از منتقدان درستکار، صبر و شکیبایی در برابر دوستان دروغین، شکرگذار زیبایی ها بودن، به دنبال نقاط مثبت دیگران بودن، درک این که که می توانیم این دنیا را بهترترک کنیم چه با پرورش کودکی سالم، چه با ایجاد باغی زیبا و چه با کمک به بهبود شرایط اجتماعی، دانستن این که یک نفر با کمک ما زندگی بهتری خواهد داشت یعنی این که موفق شده ایم.

رالف والدو امرسونچگونه از این کتاب استفاده کنیم؟

این کتاب برای استفاده شما به عنوان کتاب کار و مرجع طراحی شده تا در تعریف موفقیت و دست یابی به آن به شما کمک کند. در حین خواندن کتاب، یادداشت برداری کنید، تمرین ها را کامل کنید، راه کارها را به کار گیرید، آن ها را اجرا کنید تا نتیجه آن را ببینید.
برای الگوبرداری و یادآوری راه کارها، روزانه آن را مرور کنید تا شما را روی اهدف و آن چه که برای شما حائز اهمیت است متمرکز نگاه دارد. این امر کمک می کند تا به آنچه که از موفقیت می خواهید برسید. این کتاب ممکن است آن چنان پُربار نباشد اما اگر به درستی راه کارهای پیشنهاد شده در این کتاب را به کار گیرید می تواند بسیار کارساز باشد. برای شما آرزوی موفقیت می کنم.نظرات کاربران درباره کتاب موفقیت فردی