فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟
دو مرد. یک پیام

نسخه الکترونیک کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

این کتاب یکی از بهترین‌ها در نوع خود است. بدون‌شک تاکنون کتاب‌های بسیاری در زمینه‌ی موفقیت در کار، کسب درآمد بالا، ثروت و خوشبختی در بیست دقیقه را دیده یا مطالعه کرده‌اید! واقعیت این است که روش‌های متفاوت دستیابی به موفقیت در عرصه‌های مختلف زندگی ازسوی بزرگان و روان‌شناسان مطرح می‌شود، اما حرف آخر را خود فرد، اراده، نیازهای ناخودآگاه، افکار و علایق او می‌زند. از این‌رو نمی‌توان به‌راحتی نسخه‌ای ارایه داد که بتواند زندگی هر کسی را با هر شرایطی متحول کند… این کتاب تا حدود زیادی توانسته است در تهیه‌ی این نسخه، با موفقیت عمل کند. بی‌تردید مقایسه‌ی موقعیت اقتصادی کشورها با یکدیگر، معقول به‌نظر نمی‌رسد، اما اصول و روش‌هایی وجود دارند که در هر شرایط اقتصادی می‌توانند نتیجه‌بخش باشند. توصیه‌های این کتاب این ترفندها را در اختیارتان قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر انتشارات نسل نواندیش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 4.34 مگابایت
  • تعداد صفحات ۵۰۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

مقدمه ی مترجم

این کتاب یکی از بهترین ها در نوع خود است. بدون شک تاکنون کتاب های بسیاری در زمینه ی موفقیت در کار، کسب درآمد بالا، ثروت و خوشبختی در بیست دقیقه را دیده یا مطالعه کرده اید! واقعیت این است که روش های متفاوت دستیابی به موفقیت در عرصه های مختلف زندگی ازسوی بزرگان و روان شناسان مطرح می شود، اما حرف آخر را خود فرد، اراده، نیازهای ناخودآگاه، افکار و علایق او می زند. از این رو نمی توان به راحتی نسخه ای ارایه داد که بتواند زندگی هر کسی را با هر شرایطی متحول کند…
این کتاب تا حدود زیادی توانسته است در تهیه ی این نسخه، با موفقیت عمل کند. بی تردید مقایسه ی موقعیت اقتصادی کشورها با یکدیگر، معقول به نظر نمی رسد، اما اصول و روش هایی وجود دارند که در هر شرایط اقتصادی می توانند نتیجه بخش باشند. توصیه های این کتاب این ترفندها را در اختیارتان قرار می دهد.
نکته ی مهم این که خواندن این کتاب و عمل نکردن به تمرین های ارایه شده، مانند این است که کتابی درمورد اصول و فنون کاراته مطالعه کنید، اما هیچ تکنیکی را به صورت عملی اجرا نکنید؛ پُرواضح است که نمی توان با مطالعه قهرمان شد. به همین ترتیب، با مطالعه ی صِرف این کتاب نمی توانید بازرگان، تاجر یا مدیری موفق باشید. با توجه به زمان زیادی که به مطالعه ی این کتاب اختصاص خواهید داد، به عنوان کسی که شب و روز با خط به خط آن زندگی کرده ام، توصیه می کنم ضمن مطالعه ی آن، خود را با کاری که به آن علاقه دارید درگیر کنید؛ حتی بسیار محدود و ناچیز. با مطالعه ی هر فصل، این تلاش را افزایش دهید؛ نترسید! نمی توان با دست ها و پاهای لرزان به قله های مرتفع صعود کرد و به جایی رسید. اگر موفق نشوید، به خودتان می گویید: «حداقل سعی خودم را کردم…!»
مطمئن باشید به تدریج احساسی زیبا را نسبت به خود تجربه خواهید کرد. هر کار بی خطری، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. با درگیر و دست به کار شدن می توانید خود و توانایی هایتان را محک بزنید و استعداد های ناشناخته ی خود را کشف و کارهای تازه ای را تجربه کنید. نمی توان تک بُعدی و بدون ریسک و خلاقیت زندگی کرد و انتظار تحول و پیشرفت داشت. به قول آلبرت اینشتین «معنی حماقت این است که همیشه کار یکسانی انجام دهیم و هر بار انتظار نتیجه ای متفاوت داشته باشیم.»
امیدوارم مطالعه ی این کتاب بتواند در زندگی تک تک ما تغییری هر چند ناچیز ایجاد کند. با تغییر مثبت می توانیم احساس بهتری را تجربه کنیم. بی شک هدف همه ی ما از تلاش مداوم «داشتن احساس بهتر» است.
از خوانندگان اندیشمند این کتاب تقاضا می کنم مترجم را از نقاط ضعف حتمی و نقاط قوت احتمالی ترجمه ی پرفراز و نشیب این کتاب ارزشمند مطلع سازند. از توجه و دقت شما پیشاپیش سپاسگزارم.

رامین بختیاری
zenith.roland@gmail.com

علم و دانش برای انسان جمالی است که از هیچ کس پوشیده نیست. نسبی است که هرگز مورد جفا قرار نمی گیرد.
امام علی (ع)

مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم می شه، مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم می شه!

خواننده گرامی:

کتاب های انتشارات نسل نواندیش در تمامی مراحل تولید از «تالیف و ترجمه، حروف چینی و صفحه آرایی و ویرایش» تا «طراحی جلد، امور چاپ و صحافی» با کیفیتی بسیار باالا تولید شده و با قیمت چاپی پشت جلد در اختیار شما قرار می گیرد.
چنانچه کتاب حاضر فاقد این ویژگی ها باشد، تقلبی محسوب می شود.
خواهشمندیم در صورت مواجهه با هر یک از این موارد با تلفن ۹ - ۸۸۹۴۲۲۴۷ واحد حقوقی نسل نواندیش تماس حاصل فرمایید.

پیشگفتار

چرا می خواهیم شما ثروتمند شوید

دو مرد؛ یک پیام

***
«پولدارها، پولدارتر می شوند؛ شما چطور؟»
«قشر متوسط جامعه ی ما از دست می روند و همین قشرِ در حال افول، تهدیدی برای پایداری آمریکا و دموکراسی جهانی است. ما ثروتمند شدن شما را می خواهیم تا بتوانید گوشه ای از کار را بگیرید و به حل مشکل کمک کنید؛ نه این که خودتان قسمتی از این مشکل باشید!»

دونالد جی. ترامپ و رابرت تی. کیوساکی
***دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی نگرانند. نگرانی و دغدغه ی آن ها، پولدارتر شدن پولدارها و فقیرتر شدن ملت آمریکاست. به عقیده ی آن ها، قشر متوسط جامعه مانند یخ های قطبی هستند که ذوب و نابود می شوند. آمریکا در حال تبدیل شدن به جامعه ای دو تکه است. طولی نمی کشد که مردم این کشور یا ثروتمند می شوند یا فقیر؛ حد وسطی وجود نخواهد داشت.
پدیده ی از بین رفتن تدریجی قشر متوسط جامعه، مشکلی شایع در همه ی دنیاست، اما در کشورهای ثروتمندتری مانند ملل (G-8(۱ (انگلیس، فرانسه، آلمان، ژاپن و...) این مسئله بیشتر نمایان است.
رییس سابق صندوق ذخیره ی ارزی آمریکا، آلن گرین اسپن می گوید: «همان طور که پیش از این هم بارها گفته ام، این مسئله ای نیست که جامعه ی دموکراتیک یا به عبارتی جامعه ی سرمایه داری دموکراتیک بتواند با بی تفاوتی از کنار آن بگذرد.» او در ادامه به تشریح علل گسترش شکاف اقتصادی میان قشر ثروتمند و سایر اقشار آمریکا پرداخت؛ و این که رشد فزاینده ی فاصله ی طبقاتی می تواند ثبات نظام سرمایه داری و دموکراتیک آمریکا را با خطری جدی روبه رو کند.

مشکل اصلی، فقدان آموزش است

رییس این صندوق چه چیزی را دلیل اصلی بروز این مشکل عنوان کرد؟ در یک کلام، آموزش. به گفته ی گرین اسپن، دانش آموزان کلاس چهارم، ازنظر سطح آموزشی، بالاتر از سطح متوسط جهانی هستند، اما در دوره ی آموزش متوسطه، از سطح استاندارد جهانی، بسیار پایین تر هستند. او معتقد است که «برای جلوگیری از این مشکل باید کاری کنیم.»
دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی، فقدان آموزش مناسب را دلیل بروز این مشکل می دانند. تمرکز و تاکید آن ها روی نوع متفاوتی از آموزش است؛ «آموزش مالی». این دو معتقدند در همه ی سطوح آموزشی رایج در آمریکا، کمبود آموزش مالی کاربردی به شدت احساس می شود. آن ها علت اصلی تبدیل شدن آمریکا به بزرگترین کشور مقروض در طول تاریخ را فقدان آموزش مالی مناسب می دانند. آمریکا با اقتصاد ضعیف و پول بی ارزش (که ذخیره ی ارزی کشورهای جهان محسوب می شود) می تواند ثبات اقتصادی جهان را به مخاطره بیندازد. همان طور که در بسیاری از محافل بین المللی بارها گفته شده است «وقتی آمریکا عطسه می کند، دنیا سرما می خورد!»

این دو مرد، معلم هستند

دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی، تاجرانی شجاع، و کارآفرینان و سرمایه گذارانی موفق هستند. هر دو به تجارت مشغولند و در سطح بین المللی مطرح هستند. آن ها مدرس و نویسند گانی معروف هستند که در محافل فعال در زمینه ی آموزش مالی و پول شناسی سخنرانی می کنند. این دو، برنامه ی تلویزیونی آموزشی مخصوص به خود دارند: برنامه ی تلویزیونی جنجالی و پر طرفدار دونالد ترامپ با عنوان «شاگردان من» و برنامه ی تلویزیونی رابرت کیوساکی با عنوان «توصیه های بابای پولدار برای پولدار شدن».
آن ها هر دو معلم هستند، اما نه به این دلیل که به درآمد آن نیاز دارند، بلکه نگران سرنوشت و خانواده ی شما، مملکت خود و مردم دنیا هستند.
پولدارها اغلب وقتی می خواهند در شرایط تغییری به وجود بیاورند، بنا به دلایل و عقایدی که خودشان به آن ها پایبندند، از راه پرداخت پول وارد می شوند، اما دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی از پول و وقت شان مایه می گذارند. به قول معروف، وقتی به کسی ماهی می دهی، فقط همان روز، او را سیر کرده ای، اما وقتی به او ماهیگیری یاد می دهی، او را برای یک عمر سیر کرده ای. دونالد و رابرت، به جای این که با دادن چک، به فقرا کمک کنند، سعی دارند به آن ها ماهیگیری بیاموزند. بخشی از سودی را که از فروش این کتاب های آموزشی به دست می آورند، صرف کمک به موسساتی کرده اند که در زمینه ی آموزش دانش مالی فعالیت می کنند.

نظرات کاربران درباره کتاب چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟

ترامپ بهترین تاجر دنیاست
در 1 سال پیش توسط g.c...com
سلام واقعا ن از دونالد ترامپ متنفرم ن قصد خراب کردنشو دارم اما این کتاب اقای ترامپ مبتدی و سطحی نوشته شده و چیز جالبی برای یاد دادن نداره
در 2 سال پیش توسط محمد ...
خلاصه کتاب فقط از پیشگفتار و جلد و این چیزا تشکیل شده که واقعا نمیتونه به من در تشخیص مناسب بودن کتاب کمک کنه.
در 1 سال پیش توسط مهدی مرتضوی
به دست آوردن پول به بهای از دست دادن روح... واقعا افکار یه پول پرست روانی ارزش انتشار دارن؟ کی میخونه خزعبلات این مردک رو، کی هست که دلش بخواد راه اون رو پی بگیره؟ متاسفم واسه طرفدار های بی مغز و بی روح مادیات پرستی
در 1 سال پیش توسط naz
کتابی که یه طرفش کیوساکی باشه مطمئنا عالیه
در 8 ماه پیش توسط علیرضا عباسی
آدم متاسف میشه وقتی میبینه قشر کتاب خون کشورش اینقدر یک طرف و رادیکال صحبت میکنن
در 8 ماه پیش توسط محمد جوادی نیا
جناب naz شما یک بار این کتاب رو حتما بخونید بعد نظر بدید، من این کتاب رو تمام کردم و به نظر من یکی از موثر ترین کتاب ها در زمینه کاری است و در ضمن در این کتاب گفته نشده به هر طریقی پول در بیارید
در 11 ماه پیش توسط Mgg...ori
من که کتاب چگونه مثل یک بیلیونر فکر بکنید از ترامپ رو خوندم و کمال استفاده رو کردم... این آقای ترامپ نه دیوانه هست و نه چیز دیگری مثل هیولا... بلکه یک متفکر نابغه در زمینه ی تجارت و بیزینس من بمعنای واقعیست. انشا ا... این کتاب رو هم میخرم و میخونم... عشق من ترامپ و کیوساکی.
در 4 ماه پیش توسط امید
ترامپ و کیوساکی جزو معدود انسان های کامل زمانه ما هستند ، قدرشونو باید نیک دانست
در 2 ماه پیش توسط مرتضی مرتضوی
تازه خریدم که بخونمش . نظرم رو بعدا میگم
در 4 هفته پیش توسط Ali Reza M