فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب فلسفه (نسخه PDF)

کتاب فلسفه (نسخه PDF)
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب فلسفه (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب فلسفه (نسخه PDF)

فلسفه می‌تواند آنقدر پیچیده باشد که نه تنها به سؤال‌هاتان پاسخ ندهد بلکه به شمارشان نیز بیفزاید. اینکتاب راهنمای ساده، درآمدی ضروری بر این جستار است و شما را با مهمترین موضوعات فلسفی آشنا می‌کند و با عبور از لابلای مسائل بنیادینی چون وجود، معرفت و زیبایی به مقصد می‌رساند. فلسفه For Dummies با کاوش در آثار فلاسفه‌ی بزرگ و بررسیدن تاثیر نظریات ایشان در زندگی امروز ما، خواننده‌ را عمیقا به تامل وا خواهد داشت.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب فلسفه (نسخه PDF)

کتاب‌های دامیز واقعا عالی هستند برای شروع مطالعه در هر زمینه‌‌ای!:)
در 2 سال پیش توسط مهسا
سلام دوستان بخش تاریخ فلسفه این کتاب با کتاب تاریخ فلسفه مجموعه دامیز فرق میکنه؟
در 2 سال پیش توسط اشکان غضنفری
فوق العاده کتاب خوب و مفیدی هست برای کسانیکه که به فلسفه علاقمند هستند. بدون داشتن پیش زمینه قبلی در فلسفه، میتوان از خواندن این کتاب فیض برد????????
در 2 سال پیش توسط moh...tad
سری کتابهای فور دامیز همیشه برای شروع یادگیری هر مبحثی جزو انتخابهای اول من بودن و هستن و هم از نسخه‌های ترجمه شده و هم زبان اصلیش موضوعات گوناگونی رو مطالعه کردم و هبچ وقت پشیمون نشدم. این کتاب هم از این قاعده مستثنی نبوده، ولی این کتاب یه مشکل خیلی بزرگ داشت! تنها مشکل موجود در این کتاب ترجمه شه! یعنی نه مترجم و نه ویراستار، هیچ کدوم از ایده ی کتاب های دامیز خبر نداشتن، اینکه باید تا جای ممکن نثر ساده باشه و لغات هم تا حد ممکن پیچیده انتخاب نشن! واقعا تعجب میکنم که چرا انقدر از لغات قلمبه سلمبه و جمله‌ بندی های پیچیده و اصطلاحا لفظ قلم استفاده شده! یعنی موقع خوندن کتاب کلی لغت فارسی عجیب غریب و کم استفاده و در کنار اون کلی هم لغت عربی میبینید که همشون معادل ساده فارسی دارن! این سبک ترجمه برای این کتاب واقعا نابجاست...
در 9 ماه پیش توسط سعید عادلی
عالی و فوق العاده
در 1 سال پیش توسط meh...280
بسیار عای
در 2 سال پیش توسط dan...i62
بهترین کتاب فلسفه عالیه
در 1 سال پیش توسط soh...070