فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نسل نواندیش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب عامل شانس

کتاب عامل شانس

نسخه الکترونیک کتاب عامل شانس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب عامل شانس

موفقیت به هر شکلی که آن را تعریف می‌کنید، تصادفی نیست و بحث خوش‌شانسی در مقابل بدشانسی قرار ندارد. اگر حتی نتوانید علت‌هایی که شمای دیروزی را به شمای امروزی رسانده، مشخص کنید؛ بدون شک مجموعه‌ای از علت‌های به‌هم پیوسته و خاص وجود داشته است که شما با انجام دادن آن‌ها به جایی که امروز قرار دارید، رسیده‌اید. شما همانی هستید که خودتان آن را خواسته‌اید. این انتخاب و تصمیم شما در طول ماه‌ها و سال‌ها بوده که شرایط زندگی‌تان را در این لحظه ایجاد کرده است. جذاب‌ترین قسمت هم این است که شما در هر لحظه می‌توانید تصمیمات متفاوتی بگیرید، انتخاب‌های متفاوتی داشته باشید، قدم‌های متفاوتی بردارید و کارهای مختلفی انجام دهید که شما را به جایگاه متفاوتی از آنچه امروز در آن قرار دارید، برساند. بسیاری از مردم بر این باورند که اگر روش درست زندگی کردن را می‌دانستند، زندگی‌شان بسیار بهتر از وضعیت کنونی بود. اکثر مردم می‌توانند زندگی‌ سالم‌تری همراه با درآمد و موفقیت بیشتر داشته باشند. آن‌ها می‌توانند به شهرت برسند، در‌آمد بیشتری داشته باشند، سالم‌تر باشند، از زندگی رضایت بیشتری داشته، لذت ببرند و اعتمادبه‌نفس بیشتری داشته باشند، فقط به شرطی که راه رسیدن به آن‌ را بدانند.

ادامه...

بخشی از کتاب عامل شانس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

 
پیش گفتار

سلام. من برایان تریسی هستم و در این کتاب به بررسی عوامل موثر در خوش شانسی خواهم پرداخت. همان طورکه می دانید هر فردی دوست دارد در تمام جنبه های زندگی اش، سلامت تر ، ثروتمندتر، خوشحال تر و راضی تر باشد؛ اما تنها تعداد محدودی از انسان ها قادرند یک زندگی کاملاً رضایت بخش و مطابق با خواسته هایشان داشته باشند.
بسیاری از مردم بر این باورند که اگر روش درست زندگی کردن را می دانستند، زندگی شان بسیار بهتر از وضعیت کنونی بود. اکثر مردم می توانند زندگی سالم تری همراه با درآمد و موفقیت بیشتر داشته باشند. آن ها می توانند به شهرت برسند، در آمد بیشتری داشته باشند، سالم تر باشند، از زندگی رضایت بیشتری داشته، لذت ببرند و اعتمادبه نفس بیشتری داشته باشند، فقط به شرطی که راه رسیدن به آن را بدانند.

درباره نویسنده

برایان تریسی یکی از رهبران بزرگ گسترش اثربخشی، توسعه شخصی و هنر فروش است. به عنوان یک سخنران حرفه ای، هزاران نفر را برای رساندن به اوج عملکرد و دستاورد های بزرگ آموزش داده است. سمینار های او درباره رهبری، هدف گذاری، انگیزش، مدیریت زمان و روان شناسی موفقیت است.
به عنوان مدیرعامل دو شرکت بزرگ، این فرصت را داشته است که به بیش از پانصد شرکت در آمریکا، کانادا، مکزیک، آسیای شرقی و اروپا در زمینه بازاریابی، خلاقیت، استراتژی های کار، فروش و توسعه سازمانی مشاوره دهد. او رئیس موسسه توسعه اجرایی، یک شرکت منابع انسانی و به تازگی مدیر اجرایی یک شرکت توسعه ای با بیش از ۲۶۵ میلیون دلار دارایی و درآمد سالیانه ۷۵ میلیون دلار است.
برایان تریسی به چهار زبان زنده دنیا صحبت می کند و نگرش های موفقیت خود را با بیش از هزاران مرد و زن و در هشتاد کشور و پنج قاره به اشتراک گذاشته است. او یک مدیر موفق، روان شناس، اقتصاد دان و متخصص متافیزیک است.

«برایان تریسی استاد توسعه مهارت های مدیریت شخصی است.»
دنیس ویت لی(۱)

مقدمه

زندگی شخصی ام را در شرایط نامناسبی آغاز کردم. پدر و مادرم هیچ گاه پول کافی نداشتند و پدرم برای مدت زمان طولانی بیکار بود. در مقطع دبیرستان مردود شدم و سال ها به عنوان یک کارگر کار کردم. تا ۲۴سالگی همچنان همین وضع را داشتم. ورشکسته، بیکار، کم سواد و فاقد مهارت خاص، تحصیلات و دوستان بانفوذ بودم. آینده خوبی را برای خودم تصور نمی کردم. روزی از خودم پرسیدم که «چرا بعضی از مردم موفق تر از دیگران هستند؟ چرا برخی از مردم درآمد بیشتر، شغل و خانواده بهتر، زندگی سالم تر و جذاب تری نسبت به دیگران دارند؟»
آن ها اتومبیل های بهتری سوار می شوند، لباس های شیک تری می پوشند و در خانه های مجلل زندگی می کنند. این افراد همواره در جیبشان پول دارند و حساب های بانکی شان نیز همیشه پر است، به رستوران های مجلل شهر می روند، مسافرت های هیجان انگیزی دارند و در مجموع زندگی رضایت بخشی را می گذرانند. اما چرا؟ دلیل این موضوع چه بود؟ چرا آن ها این گونه بودند و من…؟ بعضی از مردم به من می گفتند که این افراد فقط «خوش شانس» هستند. آن ها می گفتند که این افراد خوشحال و موفق، کسانی هستند که در زندگی شان، خوش شانس بوده و در لحظاتی شانس به آن ها رو کرده است. افراد ناموفق درباره خودشان می گفتند که آن ها تنها قربانی بدشانسی هستند. ولی آیا این روند به آن معناست که افرادی با وضع مالی معمولی که به سختی کار و از تمام توانایی های خود استفاده کرده اند و توانسته اند خود را به جایگاه مناسبی برسانند، فقط «خوش شانس» بوده اند؟ یعنی تمام افرادی که از نقاط مختلف جهان بدون دوست و آشنا، پول و فرصت، توانسته‎اند موفق شوند، فقط «خوش شانس» بوده‎اند؟ یعنی کسانی که هیچ پولی نداشته اند و با تلاش و سختی توانسته اند از نظر مالی مستقل و میلیونر شوند، فقط «خوش شانس» بوده‎اند؟ اگر بخواهیم صادق باشیم این واقعاً بی معنی است. بر اساس گزارش سازمان آمار ایالات متحده(۲) بیش از ۸/ ۱ میلیون نفر میلیونر، در آمریکا هستند که اکثر آن ها با تلاش خود به این موقعیت رسیده اند. هر ساله بیش از صد هزار نفر در آمریکا میلیونر می شوند که تقریبا معادل یک نفر در هر پنج دقیقه است. آیا این افراد همه «خوش شانس» هستند؟
آنچه یاد گرفتم و قصد دارم با شما در میان بگذارم؛ نتیجه ۲۵ سال تحقیق و مطالعه من در مورد افکار، احساسات، عملکردها، رفتارها و تصمیمات انسان های موفق است. نقطه مشترک همه افراد موفق این بود که «شانس قابل پیش بینی است».
در واقع خوش شانسی، زنجیره ای از اتفاقات تصادفی که یک فرد در زندگی خود با آن روبه رو می شود و شخص دیگری با آن مواجه نمی شود، نیست. این را کشف کردم که شما نیز می توانید تمام فاکتورهایی که آن افراد به نظر شما «خوش شانس» دارند، داشته باشید. شما تنها باید کارهایی را انجام بدهید که آن افراد به اصطلاح «خوش شانس» انجام می دهند.

«در عصر ما بیش از هر دورانی در تاریخ، افراد با سرعت بیشتری موفق می شوند. در هیچ زمانی تا کنون به این اندازه فرصت برای تبدیل کردن آرزو ها به واقعیات وجود نداشته است.»

برایان تریسی

علم و دانش برای انسان جمالی است که از هیچ کس پوشیده نیست. نسبی است که هرگز مورد جفا قرار نمی گیرد.
امام علی (ع)

مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم می شه، مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم می شه! 
نظرات کاربران درباره کتاب عامل شانس

با سلام. این کتاب همان کتاب " آینده خود را خلق کنید" برایان تریسی هست با ترجمه ضعیف تر
در 2 سال پیش توسط kitkat
بسیار عالی و کاربردی با ترجمه روان
در 1 سال پیش توسط بهزاد زهرایی
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی