فیدیبو نماینده قانونی آشیانه برتر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۱۰۰  راز ساده برای داشتن زندگی شاد

کتاب ۱۰۰ راز ساده برای داشتن زندگی شاد

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۰ راز ساده برای داشتن زندگی شاد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۲۵۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۰۰ راز ساده برای داشتن زندگی شاد

داشتن یک زندگی شاد، مانند این است که تلاش کنید مانند آن کودک به یک بستنی خوشمزه دست یابید. در این حالت شما نیاز دارید که بدانید چه می‌خواهید و برای دستیابی به آن استراتژی داشته باشید. کمی فکر کنید و ببینید چه چیزی باعث شادی شما شده و چه چیزی شما را ناراحت می‌‌کند، و از این نکته استفاده کنید تا کمک کند به آنچه که می‌‌خواهید، برسید. افراد شاد یکی پس از دیگری موفقیت تجربه نمی‌کنند و افراد ناشاد هم یکی پس از دیگری شکست نمی‌خورند بلکه تحقیقات نشان داده است که افراد شاد و افراد ناشاد معمولاً تجربیاتشان از زندگی مشابه است، تنها تفاوت در این است که یک فرد ناشاد، به اندازه‌ی دوبرابر دیگران در مورد اتفاقات ناخوشایند زندگی‌اش فکر می‌‌کند، در حالی که یک فرد شاد بیشتر تمایل دارد به دنبال اطلاعات و نکاتی باشد که بر آنها تکیه کرده و با آنها دیدگاه خود به زندگی را روشن‌تر کند.

ادامه...
  • ناشر آشیانه برتر
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.97 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ۱۰۰ راز ساده برای داشتن زندگی شاد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:۱. زندگی شما معنا و هدف دارد:

وجود شما تنها برای این نیست که یک جای خالی را پر کنید یا یک شخصیت فرعی در زندگی فردی دیگر باشید.
به خاطر داشته باشید: اگر شما وجود نداشتید، همه چیز تغییر می کرد. بدون شما، هر کسی که با او صحبت کرده بودید یا هر مکانی که در آنجا بوده اید، کاملاً تغییر می کرد.
همه ما به هم متصل هستیم و به هم ربط داریم و همگی تحت تاثیر تصمیمات و حتی حضور و وجود افرادی که اطراف ما هستند، قرار می گیریم.
به مثال پیتر که وکیلی در کالیفرنیا است و سگش، تاکِت، دقت کنید: تاکت به سختی بیمار شده بود و به خاطر توموری که در نخاع ستون فقراتش بود، داشت به تدریج فلج می شد.
پیتر نتواست پزشک حیوانات مناسبی پیدا کند که بتواند جان تاکت را نجات دهد، نامید از یافتن فردی که بتواند به او کمک کند، دست کمک به سمت دکتر جراح اعصاب کودکان دراز کرد. این پزشک موافقت کرد که تمام تلاشش را به کار ببند تا تاکت را نجات دهد و در عوض قرار بر این شد که پیتر هم به بیمارستان کودکانی که این پزشک در آن کار می کرد، کمک بلاعوض بدهد.
جری هرگز قبلاً پیتر یا تاکت را ندیده بود، او پسری ۵ ساله، چشم آبی و با موهایی بلوند بود که عاشق پوره سیب زمینی بود، او هم در ستون فقرات و مغز خود تومورهایی داشت.
با کمک مالی پیتر به بیمارستان، جری مورد یک عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت که در آن دکتر تومور ها را از بدنش خارج کرد.
البته عمل جراحی تاکت هم موفقیت آمیز بود.
تحقیقات بر روی افراد سالخورده امریکایی نشان داده است که یکی از بهترین عوامل شادی این است که فرد هدفی در زندگی خود داشت باشد. بدون یک هدف کاملاً مشخص، از هر ۱۰ نفر، ۷ نفر زندگی خود را آشفته و مختل می پندارند، در حالی که با داشتن هدف، تقریباً ۷ نفر از هر۱۰ نفر از زندگی خود احساس رضایت می کنند.

لپر ۱۹۹۶

۲. یک استراتژی برای شادی:

ما بر این باوریم که افراد شاد یا ناشاد، این گونه زاده شده اند.
اما هر دوی این افراد کارهایی را انجام می دهند که باعث ایجاد یا تقویت این حالات در خود می شوند. افراد شاد به خود اجازه می دهند که شاد باشند و افراد ناشاد مدام کارهایی انجام می دهند که آنها را ناراحت می کند.
اولین نشانه یک تجارت یا حرفه سالم و موفق چیست؟ یک برنامه کاری سالم و موفق. این پاسخ، در واقع پاسخ مرکز مدیریت استراتژیک است که یک موسسه مشاوره است. آنها معتقدند هر حرفه و کاری بایستی هدفی برای خود تعریف کند و آنگاه برای دستیابی به آن هدف یک استراتژی ایجاد کند.
همین روش هم می تواند توسط هر فرد دیگری نیز استفاده شود. آنچه را که می خواهید تعریف و تعیین کنید و سپس برای دستیابی به آن از یک استراتژی مشخص استفاده کنید.
جالب است که بدانید در این مورد بچه ها بهتر از افراد بالغ عمل می کنند. آنها می دانند که چه زمانی کج خلق بودن و بهانه گیر شدن، باعث می شود به یک بستنی دست یابند و می دانند چه زمانی سروصدا کردن باعث می شود از طرف والدین تنبیه شوند. بچه ها می فهمند که قواعد و الگوهای قابل پیش بینی در زندگی وجود دارد و با توجه به این قواعد و الگوها، از یک استراتژی پیروی کرده تا به آنچه که می خواهند برسند.
داشتن یک زندگی شاد، مانند این است که تلاش کنید مانند آن کودک به یک بستنی خوشمزه دست یابید. در این حالت شما نیاز دارید که بدانید چه می خواهید و برای دستیابی به آن استراتژی داشته باشید. کمی فکر کنید و ببینید چه چیزی باعث شادی شما شده و چه چیزی شما را ناراحت می کند، و از این نکته استفاده کنید تا کمک کند به آنچه که می خواهید، برسید.
افراد شاد یکی پس از دیگری موفقیت تجربه نمی کنند و افراد ناشاد هم یکی پس از دیگری شکست نمی خورند بلکه تحقیقات نشان داده است که افراد شاد و افراد ناشاد معمولاً تجربیاتشان از زندگی مشابه است، تنها تفاوت در این است که یک فرد ناشاد، به اندازه ی دوبرابر دیگران در مورد اتفاقات ناخوشایند زندگی اش فکر می کند، در حالی که یک فرد شاد بیشتر تمایل دارد به دنبال اطلاعات و نکاتی باشد که بر آنها تکیه کرده و با آنها دیدگاه خود به زندگی را روشن تر کند.

لیوبومیرسکی ۱۹۹۴

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰۰ راز ساده برای داشتن زندگی شاد

ساده و کاربردی.
در 2 سال پیش توسط مصطفا بلند قامت