فیدیبو نماینده قانونی سپید و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه

کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه
۸۰ راه کسب درآمد بالا بدون سرمایه اولیه

نسخه الکترونیک کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه

کتاب حاضر صدایی است که از درون یک تجربه بزرگ برآمده تا برای دوستداران کارآفرینی و کسب‌و‌کار راهگشا باشد؛ چرا که با الگو قرار دادن این کتاب، مسیری که نویسند طی کرده است را خواهید پیمود و تجاربی به تجربه‌های‌تان خواهید افزود. بنابراین، اگر ایده کسب‌و‌کار خوبی در سر دارید یا فرصت خوبی برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار می شناسید و تنها به دلیل نداشتن سرمایه اولیه از کار باز‌مانده‌اید، این کتاب را به خوبی مطالعه و به تمرین‌های آن عمل کنید.

ادامه...
  • ناشر سپید
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.63 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۲۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

از دیروز تا امروز ما

انتشارات سپید در سال ۱۳۸۰ با مدیریت سیمین بندرومی، فعالیت خود را با شعار «آگاهی تنها راز تحول است» آغاز کرد. انتشارات سپید سعی دارد کتاب های روز دنیا را همزمان یا با کمی تاخیر منتشر کند زیرا بر این عقیده ایم که جایگاه مردم سرزمین ما آنقدر رفیع است که باید از علم روز دنیا بهره مند شوند. این مجموعه از ابتدا تا کنون در عرصه مدیریت و روانشناسی مدیریت کتاب های متعددی منتشر نموده است. که لازم به ذکر است در بخش آثار تالیفی، تمامی کتاب ها زیر نظر گروهی از اساتید مجرب روانشناسی و مدیریت کار شده است.
توجه ویژه به نشر آثاری متفاوت در حوزه کودک و نوجوان از همان ابتدای فعالیت، باعث کاندیدا شدن کتاب های کودک انتشارات سپید در زمره کتاب های برگزیده جشنواره کودک ایتالیا در شهر بولونیا شد که از جمله آثار باکیفیتی همچون مجموعه چند جلدی «بولوت» را برای این رده سنی شامل می شود.
انتشارات سپید با هدف افزودن سطح آگاهی و مهارت های افراد و با ایجاد تغییر و با کمک گرفتن از شیوه های نوین آموزشی و اطلاع رسانی، اقدام به ایجاد ساختاری نو و مبتکرانه نموده که مشروح آن به ترتیب ذیل می باشد:
* مجری طرح توسعه کتابخوانی (راز تحول)
* مجری طرح تعالی سازمانی از مسیر آموزش (راز تحول)
* مجری و برگزارکننده دوره های آموزشی مطالعه محور برای پرسنل، افراد، سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی
* ناشر کتاب های مدیریت و روانشناسی مدیریت
* اولین ناشر کتاب های کودک در زمینه مدیریت
* همکاری با مجله پنجره خلاقیت
* برگزارکننده کارگاه های آموزشی در سازمان ها از جمله: بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین، پتروشیمی خارگ، پتروشیمی تندگویان، شرکت فولاد اکسین، سازمان تامین اجتماعی و...
* برگزارکننده و مجری اولین همایش طرح توسعه کتابخوانی با همکاری شهرداری تهران در سال ۱۳۸۸
* برگزار کننده و مجری سومین همایش ارتباطات و فناوری اطلاعات IT، ICT روستایی با همکاری دفتر روابط عمومی و امور بین الملل مخابرات و اخذ گواهینامه در سال ۱۳۹۰
* همکاری با شهرداری جهت تجهیز کتابخانه در سال ۱۳۸۹
* ناشر کتاب برگزیده جشنواره کودک و نوجوان سال ۱۳۸۹
* کاندیدای کتاب های برگزیده جشنواره کودک ایتالیا در شهر بولونیا
* برگزارکننده دوره ها و سمینارهای آموزشی در سازمان ها
* مجری طرح پیوند سازمان و خانواده در سازمان ها
* مجری طرح همسفر من
سخن آخر این که از تمامی اعضای خانواده بزرگ انتشارات سپید از جمله مولف، مترجم، ویراستار، لیتوگراف، طراح، انفورماتیک، فروش و پشتیبانی و نیز مدیران سازمان های مختلف و دوستانی که حتی در نقطه ای دور در کشور، یکی از کتاب های ما را مطالعه فرموده اند تشکر صمیمانه مبذول می داریم و دست همراهی آنان را صمیمانه می فشاریم.

انتشارات سپید در این سال ها کوشیده است تا جدیدترین و به روزترین کتاب ها با موضوعات متنوع در زمینه های مدیریت و روانشناسی مدیریت را در اختیار دوستداران علم و آگاهی قرار دهد. کتاب های انتشارات سپید در تمامی مراحل تولید (تالیف و ترجمه، حروف چینی و صفحه آرایی، طراحی جلد و امور چاپ و صحافی) با کیفیت بسیار بالا و با قیمت چاپی داخل جلد در اختیار شما قرار می گیرد.کلیه حقوق این کتاب برای انتشارات سپید محفوظ است.
هیچ شخصی حق چاپ و نشر تمام یا بخشی از این کتاب را چه به صورت فیزیکی و چه مجازی ندارد و متخلفین به موجب بند ۵ ماده ۲ قانون حمایت از ناشران تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

مقدمه ناشر

در دنیای رقابتی امروز و با توجه به شرایط حاکم بر کشورمان، راه اندازی کسب و کار در مسند یک کارآفرین نیازهایی دارد که در اولویت آنها سرمایه نیست؛ بلکه آموزش به عنوان یک ستون محکم برای سرمایه گذاری و آغاز کسب و کار حرف اول را می زند. در طول زندگی شغلی ام، افراد زیادی را دیده ام که آرزوها و ایده های بزرگی داشته اند ولی تمام دغدغه آنها نداشتن سرمایه بود.
به خاطر تحریم های ظالمانه ای که بر بدنه اقتصادی کشور لرزه انداخته است، بسیاری از افراد که به پس انداز خود دل بسته بودند تا بتوانند آن را پشتوانه مسیر کسب و کار خود قرار دهند، ناامید شده اند. بنده می خواهم در شرایط بحرانی کنونی به دوستانم نوید دهم که نه تنها با سرمایه اولیه اندک بلکه حتی بدون سرمایه اولیه، می توان کسب و کار مستقلی ایجاد کرد. افراد زیادی در دنیا بوده و هستند که بدون هیچ سرمایه ای و فقط با کمی پشتکار، خلاقیت و باور قلبی به کارشان ثروتمند شده اند.
کتاب حاضر صدایی است که از درون یک تجربه بزرگ برآمده تا برای دوستداران کارآفرینی و کسب و کار راهگشا باشد؛ چرا که با الگو قرار دادن این کتاب، مسیری که نویسند طی کرده است را خواهید پیمود و تجاربی به تجربه های تان خواهید افزود. بنابراین، اگر ایده کسب و کار خوبی در سر دارید یا فرصت خوبی برای راه اندازی کسب و کار می شناسید و تنها به دلیل نداشتن سرمایه اولیه از کار باز مانده اید، این کتاب را به خوبی مطالعه و به تمرین های آن عمل کنید. امیدوارم فردای ایران را کارآفرینانی بسازند که مسیرشان با تلاش و مهر و ایمان هموار شده است. به امید آن روز...

تقدیم به پدرم، مادرم
و
دیارم سیستان

فصل اول: کسب درآمد از صنعت تبلیغاتخلاقیت بدون استراتژی را ”هنر“ می نامند. خلاقیت با استراتژی را ”تبلیغات“ گویند.
- جف آی ریچاردز (استاد دانشکده ارتباطات دانشگاه ایالتی میشیگان)

امروزه صنعت تبلیغات جزو ۱۰ صنعت برتر و پولساز دنیا به شمار می رود و تنوع فعالیت در آن به حدی بالا است که نمی توان هیچ حد و مرزی برای آن تعیین کرد. اگر تقسیمبندی کلی برای روشهای تبلیغات صورت گیرد میتوان این صنعت را به دو بخش آنلاین و آفلاین جدا کرد. تبلیغات آنلاین همانند تبلیغات در فضای مجازی اینترنت و تبلیغات آفلاین همانند کارت ویزیت و تقویم است. در این فصل با تعدادی از پولسازترین روشهای کسب درآمد آفلاین از صنعت تبلیغات آشنا می شوید که با وجود نیاز نداشتن به سرمایه اولیه بالا، قدرت درآمدزایی زیادی دارند.

کسب درآمد از پیامک تبلیغاتی (از صفرتا صد)

فردی سرمایه گذار را تصور کنید که زمینی به مساحت بینهایت را با قیمتی بسیار ناچیز خریده و قصد فروش گوجه فرنگی در زمین خود دارد. امّا چون زمین او بینهایت بزرگ است، تصمیم می گیرد تا زمین خود را به چند قسمت تقسیم کرده و به افراد دیگری بفروشد تا آن افراد نیز با استفاده از زمین او شروع به فروش گوجه فرنگی های شخص او کنند. در این حالت فرد سرمایه گذار علاوه بر این که توانسته زمین خود را به تعداد افراد بی شماری بفروشد و پول خوبی به جیب بزند، فروش گوجه فرنگی هایش نیز زیاد شده و از سود همیشگی فروش آنها بهره مند خواهد شد. همچنین خود او نیز می تواند با استفاده از زمینش شخصاً اقدام به فروش گوجه فرنگی کند. او در اینجا از سه محل برای خود پول سازی کرده است:
۱. فروش زمین به افراد مختلف به هر تعدادی که بخواهد. همچنین به دلیل آن که مساحت زمین او بی انتها است، تصمیم می گیرد تا دو قیمت متفاوت برای زمین خود بگذارد.
* افرادی که پول کمتری بدهند، فقط حق دارند تا در زمین خود به فروش گوجه بپردازند و نمی توانند از فروش زمین هم کسب سود کنند.
* افرادی که پول بیشتری بدهند، اجازه خواهند داشت تا همانند فرد سرمایه گذار، زمین خود را به افراد بی شماری و نیز به هر قیمتی که دوست داشتند، بفروشند (امّا درهرصورت باید گوجه فرنگی های سرمایه گذار را بفروشند).
۲. گوجه فرنگی هایی که به خریداران تکه زمین های خود می دهد تا آنها بفروشند و برای خود درآمد کسب کنند.
۳. فروش گوجه فرنگی هایی که شخصاً می فروشد.

شاید تصوری که از این شخص در ذهن شما شکل گرفته فرد طماعی با شکم بزرگ است. یا شاید هم بگویید، این فقط یک داستان تخیلی است، زیرا بالاخره زمین شخص مقیاس مشخصی دارد و صاحب زمین نمی تواند آن را به تعداد افراد بی شماری بفروشد. علاوه بر اینها افرادی که زمین خریده اند، اصلاً چرا باید گوجه فرنگی بفروشند.
جالب است بدانید با کسب وکاری که اکنون معرفی می شود، شما نیز می توانید هرکجای کشور که باشید همانند همین فرد سرمایه گذار، زمینی به مساحت بی نهایت را خریده و به افراد مختلف بفروشید تا گوجه فرنگی های شما را بفروشند، بدون آن که نیاز باشد تا شکمی بزرگ داشته و یا انسان بدی باشید. برای این که بدانید چگونه می توانید این کار را بکنید، ادامه این قسمت را با دقت بیشتر و یا حتی چندباره بخوانید.

کسب درآمد از طریق پیامک انبوه

اگر به دنبال تجارتی پردرآمد و بی خطر هستید که امتحان خود را پس داده، نیاز به سرمایه اولیه بالایی نداشته باشد و بتوانید آن را از منزل خود اداره کنید، حتماً به کسب درآمد از طریق پیامک انبوه به دید ویژه ای نگاه کنید. پیامک انبوه به معنی پیامک های شخصی سازی شده ای است که در آن واحد به گروه بزرگی از مخاطبان ارسال می شوند و از مزیت های آن می توان به هزینه پایین تر، ارسال فوق العاده آسان و قابلیت ارسال با یک نام تجاری اشاره کرد.
کسب درآمد از طریق پنل نمایندگی پیامک انبوه، تقریباً شبیه کسب درآمد همانند همان فرد داستان بالا است که با خرید یک زمین از سه طریق به کسب درآمد می پردازد. پنل ارسال پیامک درواقع نرم افزاری تحت وب است که پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود، وارد محیط آن خواهید شد. در پنل امکانات مختلفی از جمله: ارسال پیامک بصورت گروهی، مسابقه، نظرسنجی، دریافت پیامک، دفترچه تلفن، ارسال پیامک به صورت شهر به شهر و چندین قابلیت دیگر وجود دارد.

نظرات کاربران درباره کتاب درآمدهای رویایی بدون سرمایه

من واقعا از این کتاب استفاده کردم. اینقدر برام جالب بود یک روزه خوندمش. کسی که این کتابو نوشته همه تجربه های امتحان شده خودشو قرار داده. کتاب جالبه بهتون ایده می ده.
در 2 سال پیش توسط ami...036
اصلافایده نداشت چیزهای تکرای تو اینترنت هست پرورش قارچ و بلدرچین و غیره
در 1 سال پیش توسط 2figh so
به نظرم خیلی کتاب خوب و کاربردی هست که خیلی ایده های خوبی داره و برای شرایط فعلی جامعه میشه ازش استفاده کرد
در 1 سال پیش توسط اسماعیل یوسفی
یکی از حسرت هام اینه که چرا این کتاب رو زود تر نخوندم
در 1 سال پیش توسط mos...i96
عالیه حتما مطالعه شود
در 1 سال پیش توسط جواد ایزدشناس
بهترین کتاب عمرمه بخداازصمیم قلب میگم.
در 1 سال پیش توسط علی شعبانی راد
کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط علی زیدی
خوب نبود .
در 4 هفته پیش توسط vakile dadgostary
کاش این کتاب یه اپدیت سالانه هم داشت. مطمئنا روش های کسب و کار هرسال متفاوت میشوند و ما نیاز به ارائه روش های بروز داریم.
در 2 ماه پیش توسط m.s...far
خیلی خوب بود بخصوص اینکه برای جامعه ایران مسایل و روش ها رو بیان می کرد
در 3 ماه پیش توسط علی مقدم