فیدیبو نماینده قانونی انتشارات بهنام و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ترس مرد فرزانه

کتاب ترس مرد فرزانه
سه‌‌گانه خاطرات كوئوت شاه‌‌كش- کتاب دوم- جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب ترس مرد فرزانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب ترس مرد فرزانه

سحر نزدیک بود. مهمانخانه‌ی وِیستون در سکوت فرو رفته بود، سکوتی که از سه بخش تشکیل می‌شد. بارزترین بخش آن سکوتی توخالی و انعکاس‌دار بود که از فقدان برخی چیزها ناشی می‌شد. اگر آن شب توفان شده بود، قطرات باران با سروصدا روی تاک‌های سِلاس پشت مهمانخانه فرود می‌آمدند. صدای رعد نیز می‌نالید و می‌غرید و این سکوت را مانند برگ‌های پاییزی در جاده جارو می‌کرد و با خود می‌برد. اگر مسافرانی آنجا اتاق گرفته بودند، با غرولندهایشان و کش و قوسی که به بدنشان می‌دادند این سکوت را مانند رویاهایی فرسوده و نیمه‌فراموش‌شده محو می‌کردند. اگر آهنگی پخش می‌شد... اما نه، البته که آهنگی در کار نبود. در واقع هیچ یک از این موارد وجود نداشتند و در نتیجه این سکوت همچنان پابرجا بود. داخل ویستون، مرد موسیاهی آهسته در پشتی را پشت سرش بست. در حالیکه در تاریکی مطلق راه می‌رفت، پاورچین پاورچین از آشپزخانه گذشت، از جلوی پیشخوان رد شد و از پله‌های زیرزمین پایین رفت. با سهولتی که نتیجه‌ی تجربه‌ای طولانی‌مدت بود، از قدم گذاشتن روی تخته‌های تق و لقی که ممکن بود زیر وزن او ناله کنند یا آه بکشند، اجتناب کرد. هر قدم آهسته‌ای کم‌ترین سروصدای ممکن را به دنبال داشت. با این کارش سکوت کوچک و دزدکی‌اش را به آن سکوت توخالی و بزرگتر اضافه می‌کرد. سکوت سوم چیزی نبود که به راحتی متوجهش شوی. اگر به اندازه‌ی کافی گوش می‌دادی، می‌توانستی به تدریج آن را در سردی شیشه‌ی پنجره و دیوارهای گچی و صاف اتاق مهمانخانه‌دار احساس کنی. همین‌طور در تاریکی صندوقی که پایین یک تخت باریک و سفت قرار داشت. و در دستان مردی که بی‌حرکت آنجا دراز کشیده و منتظر اولین باریکه‌ های کم‌رنگ روشنایی سحرگاه بود.

ادامه...
  • ناشر انتشارات بهنام
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 2.8 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۴۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ترس مرد فرزانه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

ترس مرد فرزانه

سه گانه خاطرات کوئوت شاه کش

پاتریک راتفوس

ترجمه : مریم رفیعی

حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ استنظرات کاربران درباره کتاب ترس مرد فرزانه

واقعا جلد دو فوق العاده ترجمه شده ممنون که سعی کردید به متن اصلی وفادار بمونید.
در 5 روز پیش توسط
بزرگترین ایراد این داستان اینه که به حاشیه بیشتر از خود داستان اصلی پرداخته شده، حواشی بی اهمیت
در 1 ماه پیش توسط
سلام ببخشید من این کتابو با تبلتم گرفتم و فقط میتونم با تبلت بخونمش میشه بگید چجوری میتونم این کتابو تو گوشیم و لب تابم بخونم؟باید حسابو انتقال بدم؟ ترو خدا کمک کنید. کد تخفیف چهل درصدی هم دارم هرکی کمکم کنه میدم بهش
در 5 ماه پیش توسط
قیمت کتابها به شدت بالاس این که کتاب چاپی نیس که هزینه چاپ و کاغذ داشته باشه چرا کتابا زیر پونزده قیمت ندارن
در 5 ماه پیش توسط
واقعا سانسور هاش خیلی حال گیره. زیاد سانسور داره. مخصوصا سانسور های توی اوجش ،خیلی ذوق آدمو کور میکنه...
در 1 سال پیش توسط