فیدیبو نماینده قانونی نشر نیریز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب راز شاد زیستن

نسخه الکترونیک کتاب راز شاد زیستن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب راز شاد زیستن

آیا هرگز دقت کرده‌اید که وقتی احساس خوبی درباره‌ی خود دارید، دیگران هم بهتر از همیشه به‌نظر می‌رسند؟ آیا این تغییر در دیگران جالب‌توجه یا حتی عجیب نیست؟
جهان، بازتابی از خودِ ماست. وقتی از خود بیزاریم، از همه بیزاریم و وقتی به همین که هستیم، عشق می‌ورزیم، جهان هم فوق‌العاده و دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد. تصویری که انسان از خویشتن در ذهن دارد، تعیین می‌کند که چه رفتارهایی از او سر خواهند زد؛ با چه کسانی دوست خواهد بود، برای به دست آوردن چه چیزهایی تلاش، و از چه اموری اجتناب خواهد کرد.
منشا تمام افکار و حرکات ما چگونه دیدن خویشتن است. تجربیات، موقعیت‌ها، شکست‌ها، افکاری که درباره‌ی خود داریم و واکنش‌های دیگران نسبت‌به ما، همه و همه شکل‌دهنده‌ی تصویری هستند که از خویش در ذهن داریم. اعتقاد به حقیقی بودن این تصویر سبب می‌شود زندگی را درست در چارچوب آن پیش ببریم.
بنابراین تصویر ذهنی ما تعیین می‌کند که:
دنیا را چقدر دوست داریم و چقدر مایل به زندگی در آن هستیم.

ادامه...
  • ناشر نشر نیریز
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.95 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۵۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان کتاب راز شاد زیستن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

نظرات کاربران درباره کتاب راز شاد زیستن

فوق العاده زیبا و جذاب و کاربردی بود برای من که واقعا تو یه برهه از زندگیم هستم که واقعا بهش نیاز داشتم و خیلی کمک کننده بود پیشنهادم به چند بار خوندنش هست
در 7 روز پیش توسط
کتاب خیلی ساده روش‌هایی خوبیو برای داشتن دید مثبت توضیح میده. من چندین کتاب در همین رابطه خوندم و این کتاب یکی از بهتریناش بود.اونقدر گیرا که من ۱.۵روزه تمومش کردم.
در 1 هفته پیش توسط
مرسی فیدیبو ، عالی بود
در 2 هفته پیش توسط
واقعا کتاب خوبیه البته باید به گفته هاشم عمل کنی که تغییرات رو تو زندگیت ببینی
در 4 هفته پیش توسط
جالب نبود
در 1 ماه پیش توسط