فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب دین و زندگی کنکور
نسخه نمونه

نسخه الکترونیک کتاب دین و زندگی کنکور به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب دین و زندگی کنکور

بخش آیات و روایات که شامل ترجمه، پیام‌های کتاب درسی، نکات آیات (اعم از نکته‌های کنکور) و مطابقت‌های معنایی که با مراجعه به تفاسیر معتبر و در قالبی بدیع و شکلی کاملاً خلاقانه ارائه شده است تا دانش‌آموزان بتوانند به تفکیک، مفاهیم را استخراج کنند، با توجه به این که عمده سؤالات کنکور سراسری مربوط به بخش آیات و روایات و ارتباط آن با متن درس و ارتباط دادن آن‌ها با مفاهیم هر سه کتاب درسی است، سعی کردیم آیات را با این رویکرد تدوین کنیم تا نیاز داوطلبان عزیز در این بخش به نحو مقتضی پاسخ داده شود.
در بخش دیگری که مربوط به درسنامه‌هاست بر آن بودیم که مفاهیم هر درس را به شکل قدم به قدم و با حفظ محتوای اصلی کتاب درسی و با روشی کاملاً مفهومی و حرفه‌ای و با استفاده از شیوه‌های تدریس در کلاس درس، با متدی کاملاً جدید پیش روی دانش‌‌پژوهان عزیز قرار دهیم. به همین منظور از روش‌های کاربردی هم‌چون، سؤالی دیدن متن، طرح سؤالات دو طرفه (رفت و برگشتی) انتخاب واژگان کلیدی (به صورت کلمات پررنگ) ارجاع مفاهیم به تیتر اصلی درس، کشف رابطه علی و معلولی (تابع و متبوع) طبقه‌بندی مفاهیم در قالب شمارگان یا قرار داد (الف- ب- پ) برای سهولت یادگیری، ساختن شرط و مشروط، معادل‌سازی‌های مفهومی (قرابت‌های معنایی)، ایجاد و بیان ارتباط مفاهیم با موضوعات ما بعد و ماقبل خود و ارتباط با هر سه کتاب دین و زندگی و ارائه مهم‌ترین نکات کنکور و برجسته ساختن سؤالات کنکور سراسری ۹۳ و .... بهره برده‌ایم.
از جمله ویژگی‌های برجسته این کتاب ارائه کامل تمرین‌های کتاب درسی و پاسخ‌های آن اعم از اندیشه و تحقیق، تفکر در آیات یادآوری‌ها، تدبر در آیات، ارزیابی‌ها و .... با توجه به حذفیات کتاب است که در کم‌ترین کتاب آموزشی به این شکل به آن پرداخته شده است.
در راستای ابهام‌زدایی و رفع هر گونه اشکال علمی در جای جای کتاب چه در بخش آیات و روایات و چه درس‌نامه‌ها به نحوی مبسوط از کتاب‌های راهنمای معلم بهره برده‌ایم که در جاهایی که نیاز به ارجاع مطلب بوده در پاورقی‌ها به آن‌ها استناد نموده‌ایم.
جهت تسهیل و تسریع در یادگیری داوطلبان عزیز، جداولی را تحت عنوان یک نگاه و به شکلی مقایسه‌ای تنظیم شده است. (مثلاً مقایسه آیات برزخ و آخرت و ...)
در بخش پرسش‌های چهار گزینه‌ای که به صورت درس به درس و طبقه‌بندی شده در پایان هریک از درس‌ها آمده است پرسش‌های چهار گزینه‌ای کنکورهای سراسری ۸ سال اخیر به انضمام پرسش‌ها و بهترین سؤالات کانون گنجانده شده است و در انتهای کتاب نیز مجموعه‌ی کنکور سراسری سال ۱۳۹۴ در پنج گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و منحصراً زبان قرار داده شده است.


  • ناشر: انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.35 مگابایت - تعداد صفحات : ۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دین و زندگی کنکور در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دین و زندگی کنکور

لطفا نسخه کامل این کتاب ارزشمندو قرار بدید!
در 2 ماه پیش توسط
عالیه...شاید بتونم بگم قلمچی اولین اموزشگاهی هست که دارهدبیشتر کتاب ها رو رایگان میزاره...ممنونم ازشون????
در 2 سال پیش توسط