فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب راهنمای بارداری برای پدران (نسخه PDF)

کتاب راهنمای بارداری برای پدران (نسخه PDF)
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب راهنمای بارداری برای پدران (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب راهنمای بارداری برای پدران (نسخه PDF)

در دهه‌های اخیر نقش پدرها به قدری تغییر کرده که کسب آموزش‌های لازم در این زمینه بسیار ضروری به نظر می‌رسد. این کتاب راهنما همه‌ی اطلاعات کاربردی برای شمایی که به تازگی پدر شده‌اید را یک‌جا جمع کرده است، از مسائل عاطفی و جسمانی در طول بارداری همسرتان گرفته تا تدارکی که لازم است قبل از پدر شدن دیده باشید. از پدر شدن نترسید – می‌فهمید که پدر شدن در دنیای امروز چه مفهومی دارد، زیر و بم این مفهوم را بیرون می‌کشید و تصمیم می‌گیرید که آیا آمادگی این مسئولیت را دارید یا نه. مبانی بارداری و زایمان – در طول بارداری، درد زایمان و بعد از وضع حمل انتظار چه چیزهایی را داشته باشید.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب راهنمای بارداری برای پدران (نسخه PDF)

سلام دوستان لدفا هرکس خریده بگه مفیده بوده یا خیر من رشتم تربیت بدنیه ب شدت نیاز ب کتاب های آناتومی و تغذیه دارم و نمیخوام به دانشگاه اکتفا کنم اما نمونه هایب ک گذاشتن قدرتی برای تصمیم گیری نمیده چون یا ۲۵ صفحه تقدیره و یا انقد کیفتش پایینه نمونه ک آدم متوجه نمیشه ک آیا کتاب مورد نظرش هم همین کیفته و خب آدم ریسک نمیکنه رو پولش ممنون میشم راهنماییم کنید
در 2 ماه پیش توسط بهار ?