0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
از کافکا تا کافکا

معرفی، خرید و دانلود کتاب از کافکا تا کافکا

ناشر:
نشر نی
درباره از کافکا تا کافکا
کتاب، آن چیز نوشته شده، قدم به دنیا می‌گذارد و کار خود را در تغییر و نفی انجام می‌دهد. آن کتاب نیز آینده بسیاری چیزهاست و نه فقط آینده کتاب بلکه، از طریق طرح‌هایی که ممکن است از آن زاده شود و مؤسساتی که امکان ایجادشان را فراهم می‌کند و مجموعه دنیایی که بازتاب تغییریافته آن است، منبع بی‌نهایتِ واقعیت‌های تازه است که، از مبنای آن، وجودْ همان چیزی می‌شود که نبود. پس آیا کتاب هیچ نیست؟ در این صورت چرا کنش ساختن بخاری را می‌توان کاری شمرد که داستان را شکل می‌دهد و باعث آن می‌شود و چرا عمل نوشتن به‌صورت انفعال صرف درمی‌آید که در حاشیه داستان می‌ماند و داستان، به رغم خود آن را به‌دنبال می‌کشد؟

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۶۵ مگابایت
تعداد صفحات
254 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۸:۲۸:۰۰
نویسندهموریس بلانشو
مترجممهشید نونهالی
ناشرنشر نی
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
De kafka a kafka
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۰۱/۲۸
قیمت ارزی
6 دلار
قیمت چاپی
38,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۶۵ مگابایت
۲۵۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
5
از 5
براساس رأی 5 مخاطب
5
ستاره
100 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
0 ٪
3 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
f
foh****@gmail.com
۱۳۹۶-۰۴-۱۳
5

این کتاب به طور کلی برای پژو هشگران ادبی و به طور خاص برای آنها که دستی در نوشتن دارند فوق العاده است.ترجمه روان و خوبی از آن شده اگرچه قسمت هایی از متن به نظر می رسد که نیاز به ویرایش دارد. کتاب از کافکا تا کافکا در چارچوب بررسی آثار کافکا و زندگی او مسئله محوری زبان و واقعیت زندگی را با چنان تنوعی بررسی می کند که با هر بار خواندن آن افقی جدید در مقابل خواننده گشوده می شود. بلانشو خواننده را به چالش می کشد وبا متن در گیر می کند. چنان که در هر بار خواندن این کتاب با متنی جدید رودر رو می شوید...

i
ima**********@gmail.com
۱۴۰۰-۰۹-۰۹
5

سالها پیش ابن کتاب را خواندم و بعد از آن بارها به آن مراجعه کردم. مقاله اول کتاب «ادبیات و حق مرگ» فوق العاده است. هیچ پرسشی در مورد نوشتار و ارتباط آن با هستی در ذهن من نبود که بلانشو به آن نپرداخته باشد... و چقدر شاعرانه... مقاله با خطاب نویسنده با قلمش شروع میشود و به او میگوید تو به پاک نشدنی، ماندگار بودن و بی مرگی محکوم شده ای. چیز دیگر اینکه نگاه بلانشو به نگاه شرقی ما نزدیک است... بهترین مقاله در ادبیات نظری برای شخص من، که میتوانم از آن نام ببرم.

ا
ایلیا مقدموویچ
۱۳۹۵-۰۸-۲۶
5

خوبه...

5
(5)
76,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
از کافکا تا کافکا
از کافکا تا کافکا
موریس بلانشو
نشر نی
5
(5)
76,000
تومان