فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب کار ریاضی سوم متوسطه اول
پایه نهم

نسخه الکترونیک کتاب کار ریاضی سوم متوسطه اول به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب کار ریاضی سوم متوسطه اول

در اين كتاب كه اساس آن بر مبناي كتاب درسي و هدف آن ارتقاي دقت در فهم مساله و پر رنگ كردن يادگيري و مهارت هاي حل مساله است، هر فصل با توجه به زيرمجموعه هاي درس محور خود، به بخش هاي مختلفي تقسيم شده و در هر بخش، مطالب زيرگنجانده شده است:
۱-درسنامه: اين درسنامه ها براي مرور دوباره ي مطالب كتاب درسي و تسلط بر مفاهيم رياضي و تثبيت بر يادگيري است و مطالعه ي آن ها توصيه مي شود.
۲-تمرين ها: تمرين ها هدف اصلي كتاب كار است كه خود نيز به بخش هاي زير تقسيم شده است: الف- سوالات درست يا نادرست: روشي موثر جهت سنجش يادگيري نكات يك مبحث است و باعث بالا بردن تسلط بر نكات كليدي يك بخش مي گردد. ب-سوالات جاي خالي: در اين قسمت بر پايه ي مفاهيم مباحث مورد نظر، بايد جواب صحيح در جاي خالي گنجانده شود كه باعث سنجش ميزان يادگيري دانش آموز مي گردد. ج- سوالات با پاسخ تشريحي: اين قسمت اصلي ترين بخش از تمرين ها را شامل مي شود. در اين بخش، تمام مهارت ها و دانش شما در مبحث مورد نظر سنجيده مي شود. سعي كنيد در حل اين مجموعه از سوالات، از تمام آموخته هاي خود و مهارت هاي حل مساله استفاده نماييد. د- سوالات چهارگزينه اي: به جهت اهميت آزمون هاي مختلف از جمله آزمون هاي ورودي دبيرستان هاي نمونه دولتي و تيزهوشان، تعدادي سؤال چهارگزينه اي در انتهاي سوالات هر بخش گنجانده شده است كه حل اين سوالات دقت زيادي نياز دارد و بايد بعد از يادگيري كامل موضوع درسي ودرك مفهوم سوال به حل آن پرداخت.
۳-پاسخ تمرين ها: هدف اصلي از گنجاندن پاسخ تمرين ها اين است كه شما بعد از حل يك مساله، پاسخ بدست آمده ي خود را با اين جواب ها مقايسه نماييد كه در صورت نادرست بودن پاسخ خود با پاسخ هاي كتاب، بايد به اين مطالب دقت بيشتري داشته باشيد.

ادامه...
  • ناشر انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.11 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب کار ریاضی سوم متوسطه اول

فقط یه فصل هست ولی همین یه فصل هم خوب بود
در 4 ماه پیش توسط
سلام ببخشید کتاب کامل از کجا دانلود کنم
در 9 ماه پیش توسط
همشو رایگان کنین
در 9 ماه پیش توسط
چرا یه فصله
در 10 ماه پیش توسط
خوب
در 10 ماه پیش توسط