فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب زیست شناسی ۱
دوم تجربی

نسخه الکترونیک کتاب زیست شناسی ۱ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

درباره کتاب زیست شناسی ۱

توجه دانش آموزان و داوطلبان عزيز را به نكات زير جلب می كنیم:
- چون سؤال هاي آزمون سراسرى دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالى و دانشگاه آزاد اسلامى از مطالب كتاب درسى خواهد بود، توصيه ى اكيد داريم كه قبل از هر منبعى، كتاب هاى درسى را به خوبى بخوانيد و فراگيريد.
- نحوه ى تنظيم و مطالعه مطالب درس توأم با شيوه هاى علمى صحيح آموزش، عامل بسيار مهمى در فراگيرى درست و سرعت يادگيرى است. دسته بندى مطالب می تواند سهم به سزايى در كيفيت و زمان يادگيرى داشته باشد. در پاسخ نامه ى كتاب حاضر سعى شده است با در نظر گرفتن مهم ترين و اصلی ترين مطالب، به نكات مهم و مفاهيم كليدى درس توجه بيشترى شود.
- اغلب دانش آموزان شكل ها و نمودارهاى موجود در كتاب هاى درسى را بى اهميت تلقى می كنند در حالي كه شكل ها و نمودارهاى ارائه شده (به ويژه در درس زيست شناسى) در تعميق مفاهيم و به خاطر سپردن مطلب و ايجاد ارتباط منطقى بين بخش هاى مختلف درس بسيار مؤثرند. سعى كنيد مطالب را توأم با شكل مربوطه و طرح هاى ارائه شده فرا گيريد تا به خاطر سپردن آن ها برايتان آسان تر باشد.

ادامه...

  • ناشر: انتشارات کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 4.05 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۰صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب زیست شناسی ۱

چجوری باید نسخه ی کامشو بگیریم???
در 6 ماه پیش توسط