فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب بیماری‌های قلبی (نسخه PDF)
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب بیماری‌های قلبی (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب بیماری‌های قلبی (نسخه PDF)

از بیماری قلبی پیشگیری یا روند آن را معکوس کنید.
بیماری قلبی جدی‌ترین خطری است که سلامت انسان را تهدید می‌کند. این کتاب راهنما، انواع مختلف بیماری‌های قلبی را شرح می‌دهد و در حالی که شما را از آخرین شیوه‌‌های درمانی مطلع می‌کند، یادتان می‌دهد که چطور با تغییر سبک زندگی از چنین مشکلاتی پیشگیری کنید. کتاب حاضر که به قلم پزشکی با تجربه نوشته شده است حاوی توصیه‌های سودمندی برای مدیریت بیماری‌تان در دنیای کنونی است. خواه علائم بیماری قلبی را در خود مشاهده کرده‌اید و خواه از فردی مبتلا مراقبت می‌کنید، همه‌ی اطلاعاتی را که برای حفظ سلامت قلب‌تان نیاز دارید، در این کتاب خواهید یافت.
نگاهی به قلب و سیسیتم قلبی عروقی – در خصوص ساختار قلب و سیستم قلبی عروقی، آناتومی قلب و البته درباره‌ی اینکه چطور وظایف شگفت‌انگیزشان را بی‌وقفه انجام می‌دهند، صحبت خواهیم کرد.
شناسایی انواع بیماری‌های قلبی – بیماری‌های قلبی و نشانه‌های مختلف آن، از جمله آنژین قلبی و حمله‌ی قلبی، آریتمی،سکته قلبی و غیره را تشخیص می‌دهید.
کتاب را باز کنید و ببینید:
تعریف بیماری‌های قلبی و عروقی
راهنمای کنترل مشکلات طی درمان
مزایای روش‌های درمانی
راه‌هایی برای کاهش استرس

ادامه...

  • ناشر: انتشارات آوند دانش
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 2.87 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۱۱۲صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب بیماری‌های قلبی (نسخه PDF)