فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آوند دانش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب واردات و صادرات (نسخه PDF)
دامیز

نسخه الکترونیک کتاب واردات و صادرات (نسخه PDF) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب واردات و صادرات (نسخه PDF)


آیا به دنبال تجربه کردن در دنیای هیجان‌انگیز تجارت بین‌المللی هستید؟ این کتاب، راهنمایی‌هایی عملی برای رشد و توسعه‌ی فعالیت‌های بین‌المللی‌تان، نحوه‌ی شناسایی بازارهای هدف،یافتن مشتری، پیروی از قوانین و مقررات و بسیاری دیگر را فراهم می‌آورد.
وادرات/ صادرات – شناسایی اهداف قابل تصور، انتخاب هدف و تعیین مقدار پول لازم برای سرمایه‌گذاری (و مقدار درآمدی که می‌توانید داشته باشید) در یک تجارت مبتنی بر وادرات/ صادرات
شروع تجارت – چگونه باید محصولات را برای وادرات یا صادرات انتخاب و شرکت‌های تأمین کننده‌ی این محصولات را شناسایی کرد.
کتاب را بازکنید و ببینید:
انتخاب محصولات برای واردات و صادرات
راه‌اندازی یک دفتر برای تجارت بین‌الملل
توضیحاتی درباره قوانین و مقررات
موافقت‌نامه های تجاری و...

ادامه...
  • ناشر انتشارات آوند دانش
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.14 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۲۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب واردات و صادرات (نسخه PDF)

راه واردات و صادرات در ایران داشتن رانت است :)
در 3 هفته پیش توسط
این کتاب بر مبنای قوانین آمریکا نوشته و تدوین شده و قسمت‌های مربوط به تأسیس شرکت و قوانین و اصول حقوقی واقعا برای خواننده‌ی ایرانی بیهوده‌ست اما قسمت‌های دیگه میتونن راهنمای خوبی باشن.... اگرچه بیشتر برای آشنایی کلی مناسبه. مترجم محترم باید این اصولو مدنظر قرار می‌دادند و قسمت‌هایی از کتاب که مفید نیستند حذف می‌کرد تا باعث سردرگمی خواننده نشه و کمتر وقتش هدر بره... مشخصه که مترجم چشم بسته کتابو انتخاب و بدتر از اون چشم‌بسته اقدام به ترجمه کتاب کردن و بازم بدتر از اون بازبینی نشدن کتاب‌ها قبل از انتشار توسط فیدیبو.
در 5 ماه پیش توسط
این کتاب بر اساس قوانین آمریکا نوشته شده و اصلا کاربردی نیست سایت هایی که در کتاب عنوان شده بسیار بی کیفیت است هرگز توصیه نمی کنم این کتاب رو تهیه کنید
در 1 سال پیش توسط
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط
ممنون از فیدیبو
در 2 سال پیش توسط