فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روزنه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب درخت و برگ
سه داستان تخیلی

نسخه الکترونیک کتاب درخت و برگ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب درخت و برگ

نیگل نقاش بود، اما نقاشی نه چندان موفق؛ تا حدودی به این خاطر که مشغله‌های بسیار داشت. بیشتر آنها در نظرش جز دردسر چیزی نبودند، ولی آنها را به نحو احسن انجام می‌داد به‌ویژه هنگامی که نمی‌توانست از سر بازشان کند، و (به عقیدۀ او) متأسفانه وضع اغلب همین‌طور بود. سرزمین وی قوانین نسبتاً سختی داشت. البته موانع دیگری هم بود؛ مثلاًً گاهی اوقات به‌کلی عاطل می‌ماند و هیچ کاری نمی‌کرد. دیگر آنکه به ‌نوعی دل‌رحمی دچار بود. می‌دانید منظور چه نوع دل‌رحمی‌ای است. این احساس غالباً به جای آنکه او را به انجام کاری وادارد، ناراحتش می‌کرد، و حتی هنگامی که سرش به کاری گرم می‌شد هم از غرولند کردن و خشمگین شدن و ناسزا گفتن (بیشتر به خودش) دست برنمی‌داشت. با این همه همین دل‌رحمی او را وادار می‌کرد تا برای همسایۀ لنگش آقای پریش خرده‌کاری‌های بسیاری انجام دهد، البته اگر می‌آمدند و از او کمک می‌خواستند. نیگل گه‌گاه حتی به مردمان دیگر از جاهای دورتر هم کمک می‌کرد. هرازچندگاهی نیز به یاد سفرش می‌افتاد و به طریقی بی‌نتیجه شروع می‌کرد به جمع‌آوری برخی از چیزها؛ در چنین مواقعی دیگر چندان به نقاشی نمی‌پرداخت.
چند تابلو در دست کار داشت که با توجه به مهارت او اکثراً بیش از حد بزرگ و جاه‌طلبانه بودند. او از آن دسته نقاشانی بود که برگ‌ها را بهتر از درختان می‌کشند. معمولاً زمانی طولانی را صرف نقاشی یک برگ می‌‌کرد و تلاش‌اش بر این بود که تا شکل و درخشندگی برگ و برق قطره‌های شبنم بر لبه‌های آن را تصویر کند. او می‌خواست درختی کامل نقاشی کند که همۀ برگ‌هایش با همین شیوه نقاشی شوند و همگی با یکدیگر متفاوت باشند.


  • ناشر: انتشارات روزنه - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.77 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۵۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب درخت و برگ در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب درخت و برگ

ترجمه خیلی بد و ضعیف بود اصن ی جای داستان به کلی پیچوند تو داستان دوم اونجا که داشت توضیح میداد که چطوری ستاره پیدا شد از دهان پسرک
در 3 ماه پیش توسط
مقدمه مترجم و موخره تالکین در جهت توضیح این امر که قصه های پریان چه نیست و از چه منظری بهتر می توان اساس آن را فهمید و چه رابطه ای با روان آدمی دارد و همین طور خود داستان ها و کاوش ظریف آن خط باریکی که خیال بافی و تخیل را از هم جدا می کند خواندن این کتاب را برای پژوهشگران ادبی ضروری می کند.البته داستان ها فوق العاده جذاب شیرین و خواندنی است.
در 1 سال پیش توسط
عالی، یکی از بهترین کتابهایی که در این ژانر خوندم
در 1 سال پیش توسط
بسیار عالی
در 2 سال پیش توسط