Loading

چند لحظه ...
کتاب از جناب پو چه خبر؟

کتاب از جناب پو چه خبر؟
یادی با پنج داستان و یک مقاله

نسخه الکترونیک کتاب از جناب پو چه خبر؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب از جناب پو چه خبر؟

در مجموعه حاضر، پنج داستان و یک مقاله از این نویسندۀ بلندآوازه را جمع‌آوری شده است. داستان نخست، یعنی «لیجیا» که پو روزگاری آن را بهترین قصۀ خود خوانده بود، به مقولۀ مورد علاقه نویسنده می‌پردازد: مرگ و بقای روح. قول ابتدای داستان که منبع آن به درستی مشخص نیست تلویحاً به ما می‌گوید که باید منتظر چه چیزی باشیم؛ و سرانجام پس از پشت‌سرگذاشتن انبوهی از دلهره و شگفتی به ضربۀ نهایی داستان می‌رسیم. «زوال خاندان آشر» هم به نوعی به همان مضمون اشاره می‌کند. آشر، مَردی از تبار اشراف که به سبب بیماری و مالیخولیا ترک دنیا کرده، تنها رفیقش را به مصاحبت می‌طلبد و در خلال این هم‌صحبتی است که ناقوس زوال آن خاندان باستانی نواخته و در پایان همه چیز در وادی عَدَم خاموش می‌شود. «نامۀ سرقت شده»، امّا مضمون کاملاً متفاوتی دارد. خوانندگانی که به داستان‌های پلیسی علاقمندند در این داستان که از نخستین داستان‌های کارآگاهی است، رگه‌های جذّابی از استنتاج را درک می‌کنند.

ادامه...

مشخصات کتاب از جناب پو چه خبر؟

بخشی از کتاب از جناب پو چه خبر؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب از جناب پو چه خبر؟

ترجمه ای متوسط از یکی از بهترین نویسنده های گاتیک.
در ۱ سال پیش توسط Par...g42 ( | )
واقعا ترجمه ی خیلی خیلی بدی است.
در ۱ سال پیش توسط 937...127 ( | )
متأسفانه اصلا ترجمه خوبی نیست
در ۳ سال پیش توسط زهرا گل سعدی ( | )