فیدیبو نماینده قانونی نشر و تحقیقات ذکر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۱۱۰۰   شیوه‌ ی رشد و تربیت کودک

کتاب ۱۱۰۰ شیوه‌ ی رشد و تربیت کودک
راه حل‌ های مناسب برای مشكلات روزانه از نصيحت‌ های مادربزرگ‌ ها تا تو

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۱۰۰ شیوه‌ ی رشد و تربیت کودک

صدها شیوه و مهارت که در این کتاب آمده است، از همان شیوه‌ها و راه‌حل‌هایی است که پدر و مادرها به صورت آنی و اتفاقی و بیشتر در حالت‌های فوق‌العاده و اجباری و گاه تصادفی به آن رسیده‌اند و از نقل آن برای یکدیگر احساس شادی و لذت می‌کنند. برخی از این شیوه‌ها قدیمی است و از مادربزرگ‌ها گرفته شده است. برخی دیگر را مربیان، در دوره‌ی نگهداری از کودک به کار می‌برند که همین شیوه‌ها در برخی دیگر از کشورها توسط مادران به کار گرفته می‌شود. برخی از شیوه‌های یاد شده، پایه‌ی روان‌شناسی دارد، ولی ریشه‌ی بیشتر آن‌ها احساس سلیم، تخیل و هوشمندی است. این شیوه‌ها را نسل‌های ما برای نسل بعد نقل می‌کنند و در میان دوستان دست به دست می‌شوند. این ایده‌ها را در کتاب‌های دیگری که به تربیت کودک می‌پردازند، مشاهده نخواهید کرد. زیرا این ایده‌ها اغلب از جنس افکاری به شمار می‌آیند که آن‌ها را «شیوه‌های پیرزن‌ها» می‌نامند؛ مانند مهارت‌ها و تجارب مربوط به سرگرم کردن کودک هنگام حرف زدن شما با تلفن. اما در هر حال، این ایده‌ها ابزارهای بسیار مهمی هستند که در ساده کردن کارهای شما نقش دارند. این کتاب به مشکلات روزانه‌ای که خانواده از هنگام تولد کودک تا سه سالگی با آن مواجه می‌شود، پرداخته است. مشکلاتی که میان تمام کودکان در این مرحله یکسان است. کدام‌یک از ما هست که یک روز از خود نپرسد چگونه می‌توان کودک را خواب کرد یا وادار کرد که دارویش را بخورد یا عصبانیت او را کنترل کرد، یا چگونه اتاقش را تزیین کرد؟

ادامه...

مشخصات کتاب ۱۱۰۰ شیوه‌ ی رشد و تربیت کودک

بخشی از کتاب ۱۱۰۰ شیوه‌ ی رشد و تربیت کودک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

انصافا این چیزا چیه تو این کتاب نوشته شده اخه😑😑😑😑من نمونشو گرفتم دو صفحه خوندم اولش فک کردم داره مسخره میکنه 😑بعد دیدم نه گویا خیلیم جدیه..خلاصه که کتاب جالبی نیست بنظرم
در ۱۱ ماه پیش توسط sah...emi ( | )
کتاب خوبی نیست
در ۱ ماه پیش توسط مهسا ( | )
خیلی مسخره بود ، نمیشد اسمشو گذاشت کتاب 😑😑
در ۵ ماه پیش توسط elnaz . ( | )
من نمونه کتاب رو دانلود کردم. به نظرم مسخره است. حاضر نیستم این کتاب رو بخرم
در ۱ سال پیش توسط مینا ( | )