فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روزنه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پول و شیطان

کتاب پول و شیطان

نسخه الکترونیک کتاب پول و شیطان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب پول و شیطان

درست در بحبوحه این کارها اتفاقی افتاد که هر چند اهمیت زیادی نداشت، اما برای یوگنی مشکلات بسیاری آفرید. تا کنون زندگی‌اش چنان بود که زندگی همه جوانان تندرست و مجرد چنان است. او با زنان بسیاری رابطه پیدا کرده بود. آدم بی‌بندوباری نبود، اما تارک دنیا هم نبود. و تا آنجا درگیر این مسائل می‌شد که به تعبیر خود او برای سلامتی جسم و آزادی فکری‌اش لازم بود. از شانزده‌سالگی شروع کرده بود. و نرم‌نرم چنان باورش شده بود که هرگز تن به هرزگی نداده و عقل خود را بر سر هیچ زنی نباخته و دچار هیچ بیماری نشده است. ابتدا با زن خیاطی رابطه داشت، اما این زن بعدها دچار بیماری شد و یوگنی حریف دیگری برای خود دست و پا کرد. این جنبه زندگیش چنان خوب نظم گرفته بود که هرگز دردسری برایش پیش نمی‌آورد. اما اکنون درست دو ماه می‌شد که در سیمونووسکویه بود و هیچ نمی‌دانست که چه باید بکند. این ریاضت ناخواسته اثر بدی روی او می‌گذاشت. آیا باید به شهر می‌رفت تا آنچه را می‌خواست آنجا به‌دست بیاورد؟ ولی کجای شهر؟ و چگونه باید ترتیب این کار را می‌داد؟

ادامه...

بخشی از کتاب پول و شیطان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پول و شیطان

داستان شیطان تولستوی واقعا بی نظیره حتما خوندنش ارزش داره
در 2 سال پیش توسط saj...727
خیلی جذاب بود و عالی...
در 3 ماه پیش توسط رضا بهنودی فر
درباره کتاب بگید لطفا
در 1 سال پیش توسط سینا سیدپیران
من این کتاب رو به اسم شیطان خالی رو جلد خوندم.عالی بود.به جرعت میتونم بگم جنگ عقل و دل رو از تمامی زوایا نشون داد.و جالبیش این بود که مکافات یک عمل رو قطعی میدونست و با این که پایان کتاب به دو شکل تمام شد ولی هر دو شکل به مکافات عمل رسید.در کل خیلی زیباو عبرت اموز بود.
در 8 ماه پیش توسط ehs...o35