پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

نسخه الکترونیک کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

«آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار» نوشته جفری ام. هایات است. این کتاب، با هدف درک مدیریت تغییر و تسهیل این فرایند نوشته شده است. به حداقل رسانیدن مقاومت در برابر تغییر و نحوه در هم شکستن این مقاومت با کمترین هزینه پیامد، از برجسته‌ترین موضوعات مدیریت تغییر است که در کتاب آدکار بدان پرداخته شده است. این کتاب با ارائه پنج مرحله و عنوانی که با ابتدای حروف انگلیسی این مراحل تشکیل شده است ADKAR ، چرخه تغییر را توضیح داده است: آگاهی از نیاز به تغییر داشتن انگیزه و اشتیاق برای تغییر دانایی برای اعمال تغییر توانایی و داشتن منابع برای تغییر و در آخرین گام مقاوم سازی یا نهادینه کردن تغییر افزون بر این ، کتاب آدکار نگاه ساده و روانی به موضوع تغییر دارد و این ساده بیان کردن موضوعات پیجیده، ویژگی خوبی است که در کتاب حس می شود. در واقع سعی کرده تا سه مطلب را در کتاب پی بگیرد: اول اینکه نشان دهد چرا برخی از پروژه های تغییر با شکست مواجه می شوند،‌در حالی که تعدادی دیگر این گامها را با موفقیت طی می کنند، دوم اینکه منظور و هدف از این همه روشها و تاکتیکهای تغییر را معنی و مفهوم ببخشد و سوم اینکه چگونه یک تغییر موفقیت آمیز را هدایت و رهبری کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

بخشی از کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آدکار؛ تکنیکهای کاربردی تغییر در‌کسب‌وکار

مرسییییییییییییییییییییییی بسیار عالی (قدر طلا را زرگر داند وبس)
در ۴ سال پیش توسط iza...wl7 ( | )
همون طور که احمد رضا گفت متن دشوار و درهم پیچیده‌ست من فک میکنم بارزترین مشکل در ترجمه این کتاب باشه و اون جاهایی رو که متوجه میشدیم واقعا در نوع خودش بینظیر بود و امیدوارم ویرایش دومی هم داشته باشه که ما باز دوباره استفاده ببریم از این نکات.
در ۲ سال پیش توسط مهدی آبادیان ( | )
خوب بید
در ۸ ماه پیش توسط حمیدرضا فضلی ( | )
متن کتاب اصلا جذب کننده نیست.
در ۳ ماه پیش توسط حمید عزیزان ( | )
عالی
در ۸ ماه پیش توسط pouya zahedi ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››