فیدیبو نماینده قانونی نشر و تحقیقات ذکر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول)

کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول)

نسخه الکترونیک کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول) به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول)

سیره رسول اکرم (ص)، سیره عملی انسان کامل است. پرداختن به زندگی، منش، روش و اصول عملی در سیره پیامبر اکرم (ص)، پرداختن به گنجینه‌ای بس گرانبهاست. یاد آن حضرت و سیره ایشان، جلوه تام حق و بهترین ذکر است. «سیره»، نوع رفتار و سبک رفتار است. سیره، سبک‌شناسی و رفتارشناسی است. سیره‌شناسی، به معنای جست‌وجو در رفتار و حرکات است ولی «سیر»، صرفا بیان وقایع، با حفظ ترتیب و توالی آن است. مجموعه کتابهای «زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن»، اثر سمیح عاطف الزین، نویسنده محقّق و مدقّق لبنانی، نگاهی توأمان به «سیر» و «سیره» پیامبر اسلام دارد. این کتاب، سبکی نو و بدیع و نثری روان و داستان‌گونه دارد، و با آنکه گاه نثر به روایت گونگی میل می‌کند، از ظرایف داستان‌نویسی نیز خالی نمانده است. مجموعه هشت جلدی «زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن» با نگاهی به وضعیت اجتماعی، اعتقادی و فرهنگی پیش از اسلام، به نیاکان حضرت محمد (ص)، تولّد ایشان، دوران شیرخوارگی، نوجوانی، ازدواج ایشان و بعثت معظم‌له می‌پردازد. در ادامه، سخن از دعوت پیامبر اکرم (ص) از مردم برای گرویدن به اسلام، وقایع مکه، هجرت به مدینه، تأسیس دولت اسلامی، غزوه‌ها و سریه‌های ایشان، نامه‌های آن بزرگوار به فرمانروایان کشورها، فتح مکه و حجة‌الوداع به میان می‌آید.

ادامه...

بخشی از کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول)

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب زندگانی پیامبر اکرم (ص) در قرآن (جلد اول)