دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

نسخه الکترونیک کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

کتاب «حادثه و چالشهای قانونی پس از آن» نوشته میرفاضل نیک‌زاد ( -۱۳۴۴) کارشناس رسمی دادگستری در حوزه ایمنی و بهداشت است. هر کدام از ما ممکن است در محل کار خود دچار حادثه شویم، اما ممکن است ندانیم این حوادث چه بار حقوقی دارند و آیا قوانین می‌توانند در جهت احقاق حق و حقوق ما گام بردارند. در این کتاب با انواع حوادث و مسائل حقوقی مربوط به آن آشنا می‌شویم. سر فصلهای این کتاب شامل «حوادث کار در ایران»، «قانون کار و حوادث ناشی از آن»، «بررسی کلی درخصوص علت مرگ خاموش کارگران و حوادث کاری»، «بخش‌هایی از گزارش سازمان جهانی کار»، «آنچه همه باید بدانند»، «پرسش و پاسخهای مهم»، «ارش و دیه»، «آنچه کارفرمایان باید بدانند» و .. است. در بخشی از کتاب «حادثه و چالشهای قانونی پس از آن» می‌خوانیم: «شما هر کسی باشید اعم از کارفرما یا مالک، پیمانکار کل یا پیمانکار جزء، مهندس مجری، مهندس ناظر، مهندس محاسب یا معمار و یا از پرسنل کارگاه،سرکارگر و یا کارگر ساده در صورت وقوع حادثه دچار تبعات قانونی آن خواهید شد، چگونگی برخورد شما در مراحل مقدماتی و تکوینی پس ازحادثه خصوصا در مراجع قضایی بسیار مهم است و هر گونه بی دقتی و کم تدبیری ممکن است تبعات نامناسبی برای شما به همراه داشته باشد، در این کتاب مهندس نیکزاد یک مهندس عمران و کارشناس رسمی دادگستری در حوزه ایمنی و حوادث با ۲۴ سال تجربه در حوزه های مختلف کاری اعم از مشاور و پیمانکار و کارفرما تلاش کرده تا خواننده را با حداقل نکات لازم در این زمینه آشنا کند. ابتدا مرور سریعی بر حوادث و کلیات آن خواهد شد سپس مواردیکه دانستن آن برای همه مفید است بیان می شود و پس از آن با جزئیات بیشتر پیامدهای حوادث را پس از وقوع به تفکیک در حوزه کارفرما، پیمانکار، مهندسین ونظارت و کارگر مورد توجه قرار خواهد گرفت».

ادامه...

مشخصات کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

  • ناشر نشر آبارون
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۵,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 11.25 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۱۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب حادثه و چالش‌های قانونی پس از آن

برای مهندسان و پیمانکاران و سایر افراد در پروژه مطالعه کتاب توصیه میشود. بعد از حادثه برای تمام افراد موثر در حادثه درصد قصور تعیین میشود و دیه فرد به همان نسبت تقسیم.
در ۴ سال پیش توسط دیگر نباید خوابید ( | )