فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب کوله‌پشتی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صداهایی از چرنوبیل

کتاب صداهایی از چرنوبیل
تاریخ شفاهی یک فاجعه اتمی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صداهایی از چرنوبیل

در ۲۹ آوریل ۱۹۸۶، دستگاه‌ها سطوح بالایی ازپرتوها را در لهستان، آلمان، اتریش و رومانی نشان دادند. در۳۰‌اُم آوریل، در سوئیس و شمال ایتالیا؛ اول و دوم مه ‌در فرانسه، بلژیک، هلند، بریتانیای کبیر و شمال یونان؛ و سوم مه در اسرائیل، کویت و ترکیه... ذرات هوابرد گازی در اطراف زمین سفر می‌کردند. دوم مه‌، در ژاپن ثبت شدند؛ ۵‌اُم مه ‌در هند؛ و ۵اُم و ۶‌اُم مه ‌در ایالات متحده. ظرف کمتر از یک هفته، چرنوبیل به معضلی برای کل جهان تبدیل شد.

ادامه...

بخشی از کتاب صداهایی از چرنوبیل

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

بسیار تاثیر گذار و عجیب...وقتی می خونی حس می کنی واقعا همونجا هستی...
در 2 سال پیش توسط saj...d72
علاوه بر اینکه حادثه غم انگیز چرنوبیل را بخوبی بیان کرده , از عشق و فداکاری زنی سخن گفته که با وجود اینکه باردار بوده همسر خود را در شرایط حساس و بیماری تنها نگذاشته بنظر من قهرمان داستان آن زن بوده هرچند که به اعتقاد من کاری عاقلانه نبوده اما عشق بی حد و حصر نمیگذارد که به خود فکر کنی و حاضری همه هستی خود را فدای عزیزت کنی.
در 2 سال پیش توسط ..... .....
انسانی‌ترین کتابی که درباره‌ی درد قربانیان غبار رادیواکتیویته میتوان نوشت بیخود نیست که این نویسنده نوبل گرفته ترجمه بسیار روان و پخته
در 2 سال پیش توسط آرمین اسدزاد
از نظر ریتم ، مانند اینکه مجموع گزارش های واقعه را از زبان شاهد های واقعه می خوانی . بسیار تلخ است دردناک است مجموع حرص و طمع بعضی و در مقابل فداکاری بعضی دیگر!
در 2 سال پیش توسط مسعود مومن زاده
تکمیل مصاحبه ها ۱۰ سال زمان برده. اینجا هیچ کس نمی گوید روسی، بلاروسی یا اوکراینی ست. ما خودمان را چرنوبیلی می نامیم. «ما چرنوبیلی هستیم.» «من چرنوبیلی ام.» انگار مردمی دیگریم؛ ملتی نو.
در 2 سال پیش توسط P D
بخاطر این‌که روایت‌های مختلفی رو آورده، خوب بود. طرز برخورد شوروی با ماجرا و کتمان منافع ملی بخاطر وجود دشمن در آنسوی مرزها از نکته‌های آشنای کتاب بود.
در 2 سال پیش توسط Mr Hyde
این کتاب فاقد هرگونه جزییات فنی در مورد حادثه هستش. عمدتا اظهارات آدم های معمولی که سال ها بعد از حادثه هم متوجه جزییات اون نشدند. برای من که دنبال جزییات فنی و نحوه حل بحران و ساخت پوشش راکتور و... بودم کتاب جذابی نبود
در 1 سال پیش توسط حسام
تاقبل از خوندن این کتاب اطلاع زیادی از چرنوبیل نداشتم ولی حالا.... کتاب بسیار زیبا و مفید ی بود.
در 2 سال پیش توسط ass...kt2
کتاب عالی هستش، هم تا حدودی تاریخ شوروی رو نقل کرده و هم از اتفاقات تلخ و تاثیر گذار انقلاب ها و جنگ های داخلی و فاجعه چرنوبیل رو نقل کرده واقعا خیلی غم انگیز هستش! کتاب بسیار خوبی هستش حتما بخونید.
در 2 سال پیش توسط hap...our
کتابی بسیار تاثیر گذار با ادبیاتی پرداخت شده و ترجمه ای احساسی و کوبنده
در 3 سال پیش توسط vah...012