دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب شاخه‌ی طوبی فیدی‌پلاس

کتاب شاخه‌ی طوبی
زن،حجاب،جامعه در بیان رهبر انقلاب

نسخه الکترونیک کتاب شاخه‌ی طوبی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب شاخه‌ی طوبی

مثل همه‌ی موضوعات دیگر، موضوع زن هم دست‌مایه‌یی در دست سوداگران همه‌ی ارزش‌های انسانی شده است. در دنیا و در رسانه‌های جمعی عالم، در طول سال‌های متمادی، آن کسانی که نه برای زن، نه برای جنس انسان، نه برای کرامت‌های انسانی، جز در محاسبه‌ی با پول ارزشی قائل نیستند- که متأسفانه در تمدن کنونی مغرب نقش مهمی را در همه‌ی عرصه‌ها ایفا می‌کنند- مسأله‌ی زن را هم برای خودشان در میدان‌های مختلف به صورت یک سرمایه و یک وسیله‌ی سوداگری در‌آورده‌اند؛ روی آن بحث می‌کنند، فرهنگ‌سازی می‌کنند، تبلیغ می‌کنند و ذهن‌های مرد و زن همه‌ی دنیا را بر سر دوراهی یک وسوسه و گمراهی بزرگ قرار می‌دهند. در چنین شرایطی، جا دارد زن مسلمان با تأمل در مفاهیم اسلامی و ارزش‌گذاری‌های اسلامی و با دقت در خطوطی که در نظام اسلامی برای پیشرفت زنان و مردان پیش‌بینی شده است، هویت خود را بازنمایی کند و قامت رسای استدلال را در مقابل سفسطه‌ها و وسوسه‌های عوامل صهیونیسم و سرمایه‌گذاری و زراندوزی به نمایش دربیاورد.

ادامه...

مشخصات کتاب شاخه‌ی طوبی

بخشی از کتاب شاخه‌ی طوبی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شاخه‌ی طوبی