Loading

چند لحظه ...
کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن

کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن
گذر و نگری بر نهانگرایی و راز آشنایی

نسخه الکترونیک کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۲,۰۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن

از آن روی که نهان یا مینوی هر کس تنها ویژه اوست و در گونه خویش یگانه است، به ناچار، پیوند هر کس با مینو و نهانِ جهان پیوندی است دیگرسان و بی‌همانند. تنها از دیدی فراخ و فراگیر و با نگاهی نیک‌کلانْ‌نگر، می‌توان پیوندها و آزمون‌ها و دریافت‌هایی ویژه و دیگرسان و یگانه را که دریافتگران و آزمایندگان و پیونْدَندِگان در روبارویی با جهان نهان و نهان جهان داشته‌اند، در گونه‌ها و رده‌هایی گنجانید و همانندی‌ها و همبستگی‌هایی در میان آنها یافت. در کتاب، از پدیده‌ها و آزمون‌ها و رویدادهایی سخن رفته است که در چشم خواننده ناآشنا با جهان نهان، بسیار شگفتی‌آور، حتی خِرَدْآشوب و اندیشه‌کوب، می‌تواند نمود؛ اما چه باک؟ اگر این کتاب، کتاب دمی بی‌خویشتن با خویشتن، بتواند این خواننده شگفت‌زده خِرَدآشفته را به درنگ و اندیشه وادارد تا مگر راهی نو، در شناخت جهان و آشنایی با رازهای پرشمار نهفته آن، فراروی وی بگشاید، کتاب سود و بهره‌ای را که می‌باید، داشته است و نویسنده، در نگارش آن، کامگار بوده است و به خواست و آماج خویش رسیده است. باشد که دمی بی‌خویشتن با خویشتن که دستاورد اندیشه‌های این دوستار، در نهانگرایی و درنگ‌های او بر رازآشنایی است.

ادامه...

مشخصات کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن

بخشی از کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دمی بی خویشتن با خویشتن