0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
مجموعه نغمه آتش و یخ، بازی تاج و تخت (بخش دوم) جلد 2

معرفی، خرید و دانلود کتاب مجموعه نغمه آتش و یخ، بازی تاج و تخت (بخش دوم) جلد 2

ناشر:
ویدا
درباره مجموعه نغمه آتش و یخ، بازی تاج و تخت (بخش دوم) جلد 2
سر لوراس جوان‌ترین فرزند مک تایرل، لرد باغ‌های معلق و نگهبان جنوب بود. در شانزده سالگی، جوان‌ترین سوارکار میدان بود، با این حال صبح آن روز سه شوالیه از گارد سلطنتی را در سه مسابقۀ اولش از اسب انداخته بود. سانسا تا به حال مرد به این زیبایی ندیده بود. نیمتنه‌اش پیچ و تاب داشت و هزاران گونه گل مختلف روی آن نقاشی شده بود، و روی اسب سفید برفی‌اش پتوی سرخی پر از گل‌های رز سفید انداخته بود. سر لوراس، در پی هر پیروزی، کلاهخودش را برمی‌داشت و به آرامی دور میدان می­تاخت و سرانجام یکی از گل‌های رز سفید را از پتوی سرخ جدا می‌کرد و به­سمت جمعیت می‌انداخت. آخرین مسابقۀ آن روزش با رویس جوان بود. طلسم‌های محافظ سِر رابر گویی چندان کارا نبودند، چرا که سر لوراس او را از روی زین به خاک انداخت. رابر ناله­کنان نقش زمین شد و فاتحش دور میدان چرخید. سرانجام تخت روانی خبر کردند و رابر را به چادرش بردند. سانسا متوجه این جریان نشد. چشمان او به سر لوراس دوخته شده بودند. وقتی اسب سفید در مقابل او ایستاد، احساس کرد قلبش دارد از حرکت می‌ایستد.
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۹۳ مگابایت
تعداد صفحات
322 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۴۴:۰۰
نویسنده جرج ر ر مارتین
مترجم رویا خادم الرضا
ناشرویدا
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۴/۱۰/۲۸
قیمت ارزی
2 دلار
قیمت چاپی
146,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۹۳ مگابایت
۳۲۲ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 37 مخاطب
5
ستاره
75 ٪
4
ستاره
8 ٪
3
ستاره
8 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
8 ٪
18 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

سرزمين زمستاني همان جايي است که هميشه برف مي‌بارد و مردمانش هم همچون آب و هواي آن جا، خلق و خويي سرد و خشک دارند. استارک‌ها بر اين سرزمين حکم مي‌رانند و همواره صداقت و درستکاري را پيشه خود دارند. بازي تاج و تخت داستان جوانمردي و درستکاري همين مردان است، آن جا که چشمان تنگ بين دشمنان زير نظرشان دارد و... مجموعه نغمه آتش و يخ بي‌شک يکي از برجسته‌ترين مجموعه رمان‌هاي جرج آر.آر. مارتين، نويسنده مشهور آمريکايي است. مجله تايم، در سال ۲۰۱۱ او را در فهرست صد مرد تأثيرگذار جهان قرار داده است. تاکنون بيش از پانزده ميليون نسخه از اين مجموعه در سراسر دنيا به بيست زبان مختلف ترجمه و به فروش رسيده است. مجموعه نغمه آتش و يخ در حقيقت سه داستان در يک داستان است: داستان نخست و اصلي نبرد بر سر تخت آهنين است که در وستروس و در سرزمين پادشاهان رخ مي‌دهد. پس از مرگ شاه رابرت باراتیون، پسرش، جافري با حمايت مادرش ملکه سرسي، بر تخت مي‌نشيند اما ادارد استارک که دوست، وزير و مشاور اول پادشاه است در مي‌يابد که او و خواهر و برادرش فرزندان راستين رابرت نيستند و.... داستان دوم در شمال وستروس رخ مي‌دهد، جايي که ديواري بسيار بزرگ و کهن از يخ قلمرو انسان‌ها را از موجودات از ما بهتران جدا مي‌کند و برادران قسم خورده نايت واچ تمام عمر خود را صرف مراقبت و محافظت از آن مي‌کنند و.... داستان سوم هم در آن سوي دريا، از ماجراهاي دنريس تارگرين، آخرين بازمانده خاندان بزرگ تارگرين که پادشاهان پيشين وستروس بوده‌اند حکايت دارد و...

5

ترتیب کتاب ها : بازی تاج و تخت _ جلد اول بازی تاج و تخت _ جلد دوم بازی تاج و تخت _ جلد سوم نبرد پادشاهان _ جلد اول نبرد پادشاهان _ جلد دوم طوفان شمشیر ها _ جلد اول طوفان شمشیر ها _ جلد دوم جشنی برای کلاغ ها _ جلد اول جشنی برای کلاغ ها _ جلد دوم رقصی با اژدهایان _ جلد اول رقصی با اژدهایان _ جلد دوم رقصی با اژدهایان _ جلد سوم دو کتاب بعدی یعنی : باد های زمستان و رویای بهار هنوز منتشر نشه (جهانی)

5

تخیل نویسنده خیلی بالاست. البته اگر طرفدار ارباب حلقه ها هستید مسلما به پای اون نمی رسد. ترجمه متن خوبه. و سانسور در کشور ما یه واقعیت که مترجم و ناشر مجبورند باهاش کنار بیان.

5

حیف که از نشر های برتری مثل پرتغال و باز کتاب ندارید ، اینطوری هم ما و هم خودتون هم بیشتر سود می کردید اگه کتاب های پرفروش اون هارو داشتید

5

با سلام با توجه به گندی که ساندهه ای سریال زدن پیشنهاد میکنم حتما کتاب ها رو مطالعه کنید.

5

دوستان عزیز من این کتاب رو بدون سانسور خوندم، تاثیری در داستان نداره

5

خوبه در کل ولی اگه یه جلد بخرین اونوقت باید تا جلد آخرشو بخرین که به نظرم نمیارزه

4

فقط حیف که زیاد سانسور شده

5

ممنون از کتاب هایی که عرضه می کنید

5

واقعا حیف که اینقدر زیاد سانسور شده

نمایش 8 نقد دیگر
4.4
(39)
73,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مجموعه الکترونیک نغمه آتش‌ و یخ
شامل 12 عنوان کتاب
مجموعه نغمه آتش و یخ، بازی تاج و تخت (بخش دوم) جلد 2
مجموعه نغمه آتش و یخ، بازی تاج و تخت (بخش دوم) جلد 2
جرج ر ر مارتین
ویدا
4.4
(39)
73,000
تومان