پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد

کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد

نسخه الکترونیک کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد

در «حال» زندگی کنیم * امید یعنی سازماندهی کارها و اعمال به سمت هدفی کاملاً معین و عالی. اما امید معجزه‌های پوچ و غیرواقعی، انتظار پوچ و بی‌ثمری است. * به‌جای تحمل کردن و دم برنیاوردن از وضعیت نامطلوب خود، از رؤیا بیرون بیایید و ذهن وافکار پریشان خود را جمع و جور کرده و آن‌ها را در «حال» نگهدارید. *حسرت. حسرت‌ها نشانه‌ی لنگر انداختن در گذشته هستند. درحالی‌که «حال» باید آزاد از «گذشته» باشد و این «گذشته» نباید آینده‌ی شما را خراب کند. ممکن است بهشتی که در گذشته برای خود در رؤیاهایتان ساخته بودید امروز به دردتان نخورد. پس چرا هنوز به دنبال آن‌ها می‌دوید؟ دوباره برنامه‌ها و آرزوهایتان را با شرایط جسمی، روحی و خارجی امروز خود بررسی کنید. و این گفته ژید را به خاطر داشته باشید که هیچ چیز مانند خاطره‌ی خوشبختی مانع از خوشبختی نمی‌شود».

ادامه...

مشخصات کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد

بخشی از کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اگر خوشبختی جای دیگری هست، اینجا هم می تواند باشد