Loading

چند لحظه ...
کتاب آشنایی با قرآن کریم

کتاب آشنایی با قرآن کریم
شرح و ترجمۀ جزء هفتم

نسخه الکترونیک کتاب آشنایی با قرآن کریم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب آشنایی با قرآن کریم

پیش از اسلام مردم آداب و رسوم بدی داشتند. شراب‌خواری و قمار در میانشان بسیار رایج بود. بت‌پرستان و کافران، بت‌ها و سنگ‌هایی را در اطراف خانه‌ی کعبه نصب کرده بودند و برای آنان قربان می‌کردند. با چوب‌هایی نازک قرعه‌کشی و نوعی قمار می‌کردند. این چوب‌های نازک را «ازلام» می‌نامیدند. روی آن‌ها چیزهایی می‌نوشتند و داخل کیسه‌ای قرار می‌دادند و هنگام قرعه‌کشی، یکی از آن‌ها را بیرون می‌کشیدند. خداوند مهربان، مسلمانان را از عادات زشت و آداب و رسوم نادرست بازمی‌دارد و می‌فرماید: ای کسانی که ایمان آورده‌اید! شراب و قمار و بت‌ها و تیرهای قرعه‌کشی، پلید و از عمل شیطان است. پس، از آن دوری کنید. شاید رستگار شوید. به راستی شیطان می‌خواهد به وسیله شراب و قمار میان شما دشمنی و کینه ایجاد کند و شما را از یاد خدا و از نماز بازدارد. آیا دست برمی‌دارید؟ و از خدا اطاعت کنید و از پیامبر اطاعت کنید و بر حذر باشید! پس اگر روی‌گردان شوید، بدانید، فقط پیام رساندن آشکار، بر عهده‌ی پیامبر ماست.

ادامه...

مشخصات کتاب آشنایی با قرآن کریم

بخشی از کتاب آشنایی با قرآن کریم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آشنایی با قرآن کریم