نسخه الکترونیک کتاب تمنای وصال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن فیدیبو
Loading

چند لحظه ...
کتاب تمنای وصال

کتاب تمنای وصال

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تمنای وصال

درحالی‌که اشک‌هایم را پاک می‌کردم برای آخرین بار نگاهی به چهره‌ی اندوهگین پدر انداختم و از او خداحافظی کردم. شاهین هم ضمن سفارش مادرش از او خداحافظی کرد و هر دو به راه افتادیم و پس از عبور از سالن بازرسی سوار هواپیما شدیم و با راهنمایی مهماندار سر جایمان نشستیم... لحظه‌ی پرواز برای من تلخ‌ترین لحظه‌ها بود. احساس سرگیجه و حالت تهوع داشتم و مزه‌ی دهنم هم گس شده بود... به زحمت آب دهانم را قورت دادم و از پنجره بیرون را نگاه کردم. هوای بیرون هم به نظرم گرفته می‌آمد. با دقت زیاد فضای بیرون را نگریستم، اما جز ابرهای سفید و خاکستری که وجب به وجب پهنه‌ی آسمان را پوشانده بودند چیزی ندیدم. هوا داشت به تاریکی می‌گرایید و به دلگیری آسمان بیشتر دامن می‌زد! نگاهی به پایین انداختم. هواپیما به اوج خودش رسیده بود و شهر همچون خرده‌های شن نمای محوی داشت. نگاهم را از پنجره دزدیدم و به سمت شاهین برگشتم. آرام و بی‌صدا سرش را روی پشتی صندلی گذاشته بود و چشم‌هایش را بسته بود. آهسته سرم را روی شانه‌اش گذاشتم و...

ادامه...

مشخصات کتاب تمنای وصال

بخشی از کتاب تمنای وصال

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

خیلی چرند بود. معلومه نویسنده زندگی واقعی رو تجربه نکرده و صرفا بر اساس رویاپردازی و آرزوهاش کتاب رو نوشته. اتفاقاتی که برای پرنیا و شاهین افتاد به دور از ذهن ترین شکل ممکن بود و با منطق جور در نمیومد. کلا آدم از خوندنش لذت نمی بره.
در ۱ سال پیش توسط afs...far ( | )
jalbbood۱۰
در ۴ سال پیش توسط ahm...015 ( | )