فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بازاریابی اسلامی

کتاب بازاریابی اسلامی

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۵,۰۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب بازاریابی اسلامی

این کتاب مذهبی نیست و مخاطبانش نه مسلمانان نسل جدید است و نه مسلمانان سنتی. این کتاب بازاریابی با این هدف نوشته شده تا شکاف ادبیات تجارت بین‌الملل را پر کند؛ ادبیاتی که مبنای مدل کسب‌وکاری است که قریب به یک‌چهارم جمعیت جهان آن را به‌کار می‌برند: نظام اقتصاد اسلامی. موفقیت این مدل پیش‌تر در صنعتی عمده به اثبات رسیده است: امور مالی اسلامی. اگرچه این روزها بخش مالی پررونق غیرواقعی به نظر می‌رسد، امور مالی اسلامی- که شاخه‌ای از نظام اقتصاد اسلامی است- نه فقط رو به بهبود می‌رود؛ بلکه سریع‌تر از هر زیرمجموعه‌ی دیگری در بانکداری جهانی رشد می‌کند. درحالی‌که نظام سرمایه‌گذاری جهان غرب دارد از درون منفجر می‌شود، این سهم کوچک از سرمایه‌ی جهان که دارد به‌سرعت رشد می‌کند، به‌نسبت بدون آسیب به‌نظر می‌رسد. بسیاری از بانک‌های غربی برای این که بتوانند از این حوزه‌ی روبه‌رشد بهره‌برداری کنند، شعبه‌های مطابق شریعت راه‌اندازی می‌کنند. انگلستان برای به‌‌دست آوردن این بازار رقابت می‌کند. این کشور قوانین خود را تغییر داده تا انتقال دارایی‌های متفاوت که مورد نیاز وام اسلامی است، میسر شود. رسانه‌های بریتانیا علاقه‌ی روزافزونی را به این شیوه، حتی میان غیرمسلمانان، گزارش کرده‌اند؛ زیرا مردم آن را رویکرد اخلاقی‌تری به سرمایه‌گذاری می‌دانند.

ادامه...

بخشی از کتاب بازاریابی اسلامی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

چرت
در 3 ماه پیش توسط سلمان بارانی
خوندنش به عنوان یک کتاب طنز به شدت توصیه میشه. جمله ای که مدام خواهید خواند: «در سالهای اخیر، غربی های گمراه نیز دریافته اند که راه را اشتباه رفته و میباید به کشورهایی با اقتصاد و بازاریابی پیشرفته اسلامی همچون ایران، اقتدا کنند.»
در 3 هفته پیش توسط naz...esh