صدها کتاب حال خوب کن همراه با منصور ضابطیان - ۷۰ درصد تخفیف
Loading

چند لحظه ...
کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

نسخه الکترونیک کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

چه برجام نهایی شود و چه نشود، بی تردید یکی از مهمترین فرازهای تاریخ دیپلماسی ایران در حال رقم خوردن است. به همین دلیل وظیفه هر کارشناس مطلع و دلسوزی لست که سند تاثیر گذار بر آینده کشور را عالمانه و به دور از جانب‌داری بررسی کند. تلاش ما این است که در تحلیلی کلان با روش علمی داده‌ستانده، قوت ها و ضعف های برجام را در کنارهم برآیندگیری کنیم، همچنین در تحلیلی خرد، بود یا نبود حفره‌های حقوقی، سیاسی و امنیتی احتمالی را مطالعه خواهیم کرد. آنگاه در صورت وجود این حفره‌ها، میزان تاثیر گذاری‌شان در نتیجه نهایی برجام را بررسی می‌کنیم. در نهایت نیز با روش علمی به انطباق و انحراف گیری برجام با خطوطو قرمز علنی شده می‌پردازیم. امیدواریم این تلاش بتواند برای تصمیم‌سازان امروز و محققان فردا مفید باشد. چه برجام نهایی شود و چه نشود، بی تردید یکی از مهمترین فرازهای تاریخ دیپلماسی ایران در حال رقم خوردن است. به همین دلیل وظیفه هر کارشناس مطلع و دلسوزی لست که سند تاثیر گذار بر آینده کشور را عالمانه و به دور از جانب‌داری بررسی کند. تلاش ما این است که در تحلیلی کلان با روش علمی داده‌ستانده، قوت ها و ضعف های برجام را در کنارهم برآیندگیری کنیم، همچنین در تحلیلی خرد، بود یا نبود حفره‌های حقوقی، سیاسی و امنیتی احتمالی را مطالعه خواهیم کرد. آنگاه در صورت وجود این حفره‌ها، میزان تاثیر گذاری‌شان در نتیجه نهایی برجام را بررسی می‌کنیم. در نهایت نیز با روش علمی به انطباق و انحراف گیری برجام با خطوطو قرمز علنی شده می‌پردازیم. امیدواریم این تلاش بتواند برای تصمیم‌سازان امروز و محققان فردا مفید باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

بخشی از کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

با نصب اپلیکیشن فیدیبو این کتاب را به صورت کاملا رایگان مطالعه کنید.

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب برجام، در تحلیل کلان و خرد

ضمن تشکرازنویسنده ی محترم همونطورکه انتظارمیرفت، از برجام و مذاکرات هیچ آبی برای ملت قرارنیست گرم بشه و اون دسته ازافرادی که غیرازاین فکرمیکنند رو به گذرزمان می سپارم تا حقایق بیش ازحال براشون هویدا بشه .
در ۵ سال پیش توسط uos...iya ( | )
اولین نظردرج شده روقبول دارم کاملا
در ۴ سال پیش توسط sam...nd2 ( | )
به نظرم هر ایرانی باید این کتاب رو بخونه تا بدونه مسئولان کشورش براش چه تصمیمی گرفتن، وگرنه که با عهد قاجار و عهدنامه ترکمان چای یا فین کن اشتاین چه فرقی داره!!!!
در ۲ سال پیش توسط مهدیار ماهان ( | )
کتاب خوبیه،فقط موقع نوشته شدنش قبل از زمان بررسی لایحه فرجام در مجلس هست،ولی بازم به نظرم نکاتی در فرجام رو.گوش زد کرده که متاسفانه بعضی رسانه ها با جانب داری یا بیان نمیکنند یا اغراق.
در ۵ سال پیش توسط محمد حسین کدخدایی ( | )
الان همه چی گذشته و تر برجام در اومده و مزخرف بودنش مشخص شده. الان باید این کتابو توی قسمت طنز بزارید😂
در ۱ سال پیش توسط sar...369 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • بعدی ›
  • آخرین ››