فیدیبو نماینده قانونی نشر ثالث و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها

کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها
هفت جزء اصلی برای زندگی متعادل

نسخه الکترونیک کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها

پندهای زندگی برای خانم‌ها اولین کتاب است در سری نوشته‌های جدید «سوپ جوجه برای روح»؛ کتابی برای کمک به خویشتن. ما قصد داریم با الهام از سری داستان‌های واقعی «سوپ جوجه» به شما راهکارهای عملی و مفید و نیز تمرین و اطلاعات بیشتر بدهیم و برای به وجود آوردن تعادل، عشق، سلامتی و شادی در زندگی‌تان، از شما حمایت کنیم. در طول سال‌ها ما ده‌هاهزار نامه از شما دریافت کردیم. خواننده‌های ما، با حق‌شناسی، مطرح کردند چگونه داستانی خاص آنها را تحت تأثیر قرار داده و یا در مواردی از ما درخواست مشاوره کردند. این کتاب حاصل تلاش مضاعف ماست برای در اختیار گذاشتن حمایت و دلگرمی‌ای که در کتاب «سوپ جوجه» شما به آن اتکا کردید. اگر مادری خانه‌دار هستید، یا خانمی اهل کار بیرون از منزل که باید بین کار و خانواده تعادل ایجاد کند، یا مادری تنها که سعی دارد همه خلأهای موجود را پر کند، یا خانمی که خیلی ساده، از خسته بودن، خسته شده است، کتاب «پندهای زندگی برای خانم‌ها: ۷ جزء اصلی برای زندگی متعادل» پرده از رازهای حساسی برخواهد داشت که به شما کمک خواهد کرد تا به خودتان بها بدهید، از تجربیات روزانه لذت ببرید و زمانی برای شادتر زیستن، سرزندگی، صلح و آرامش در بینابین دنیای بی‌نظم و شلوغ، بیابید. این کتاب کلید یافتن تعادل و احساس رضایت در زندگی پیچیده و پراسترس را در اختیار شما می‌گذارد.

ادامه...
  • ناشر نشر ثالث
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.29 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۹۱ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پندهای زندگی برای خانم‌‌ها