از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۱۰۰۱  نکته که فرزندتان باید بیاموزد

کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد
درغیر این صورت هرگز نباید خانه را ترک کند

نسخه الکترونیک کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد

عدم آگاهی والدین به شیوه­های مناسبِ تربیتی و گاه دلسوزی­های بیجا یا سخت­گیری­های بی­دلیل، لطمات جبران­ناپذیری به آینده­ی فرزندان وارد می­کند و آنها را به بیراهه­ای سوق می­دهد که مقصدی جز ناکامی در زندگی فردی و اجتماعی ندارد. آشنا کردن فرزند با مفاهیم زندگی و آموزش صحیح و مؤثر در قالب یک نظام ارزشی معین، وظیفه­ای است که هر پدر و مادری نسبت به فرزندش دارد. واکنش بچه­ها در قبال خواسته­های والدین، همواره بازتاب رفتار و رویه خود والدین است. ناکارآمدی، ناآگاهی، بی­تجربگی یا بی­توجهی والدین در خصوص مسائل تربیتی سبب می­شود بعضی از بچه­ها هرگز نتوانند اتکا به نفس لازم را پیدا کنند و سال­ها در گرداب سردرگمی و سرخوردگی دست و پا بزنند و در مواجهه با جامعه، کمبودهای بسیاری را حس کنند و به انزوا یا انحطاط کشیده شوند. این کتاب دربردارنده مفاهیمی است که فرزند شما برای برخورداری از ایمان، شجاعت، مهارت و اعتمادبه­نفس به آنها نیاز دارد. شما با مطالعه (و به­کارگیری) این "۱۰۰۱ نکته" فرزندتان را پیشاپیش برای موفقیت در آینده و حضور مثبت در جامعه آماده می­کنید. یادمان باشد که نگاه نویسند‌ه این اثر صرفاً به بچه­های کم­سن و سال نیست و بسیاری از نکات ذکر شده، محدودیت سنی نمی­طلبد. بی­شک بچه­ها در هر سنی که باشند، باز هم می­توانند از پدر و مادرشان مفاهیم تازه­ای بیاموزند و به­عبارتی، در هر سنی که باشند، باز هم بچه آنها محسوب می­شوند.

ادامه...

مشخصات کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد

بخشی از کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ۱۰۰۱ نکته که فرزندتان باید بیاموزد