Loading

چند لحظه ...
کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه
جلد ۱

نسخه الکترونیک کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

در کشورهای پیشرفته صنعتی، واحدهای «تحقیق و توسعه» به عنوان عاملی در جهت افزایش بهره‌وری، بهبود کیفیت و روش‌های ساخت و در نهایت بالا بردن قدرت رقابت اقتصادی واحدهای صنعتی و اقتصادی مطرح بوده و در سطح گسترده‌ای به فعالیت می‌پردازند. در کشور ما نیز برای بهبود و ارتقاء صنعت و استفاده از توانایی‌های درونی آن، نیازی مبرم به راه‌اندازی و گسترش هر چه بیشتر «فعالیت‌های پژوهشی» و «تحقیق و توسعه» وجود دارد. اگرچه اختصاص بودجه و راه‌اندازی واحدهای تحقیق و توسعه از سوی موسسات و شرکتهای صنعتی و تولیدی که در شرایطی غیررقابتی فعالیت می‌کنند سخت و غیرقابل توجیه می‌باشد. اما به نظـر می‌رسد برای رهایی از قید و بندهای اقتصادی کنونی و وارد شدن به عرصه اقتصاد بین‌المللی، راهی به جز قبول الزامات اقتصاد رقابتی و توانا کردن واحدهای صنعتی از طریق فعال کردن بخش‌های پژوهشی و تحقیقاتی وجود ندارد.

ادامه...

مشخصات کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

بخشی از کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فن‌آوری اطلاعات و تحقیق و توسعه

/// ◄فیدیبو:باسلام به زودی فهرست کتابها در سایت نیز قابل مشاهده خواهد بود. بامهر /// لطفا فهرست کتاب را در دسترس قرار دهید.
در ۴ سال پیش توسط moo...avy ( | )
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺗﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ﻛﻪ ﻧﻆﺮ ﺑﺪﻡ....ﺻﺒﺮ ﻛﻦ ﮔﻠﻢ
در ۵ سال پیش توسط rsa...670 ( | )