پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من

کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من

نسخه الکترونیک کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من

روز اول مهر، دست در دست مادرم به مدرسه رفتم. میان راه یکباره به گریه افتادم. مادرم، حیران از گریه‌‌ی من، با خشونت سرم داد کشید: ((خجالت دارد تو برای خودت مردی شده‌یی عاقل، داری می‌روی مدرسه باسواد شوی؛ مرد که گریه نمی‌کند، تا فردای روزگار دکتر و مهندس شوی. چطور خواهرهایت گریه نمی‌کنند؟ شرم کن پسرم.)) آرام گرفتم، انگار که منتظر چنین حرف‌هایی بوده باشم، قدم‌هایم را تندتر کردم. هنوز چند قدمی مانده به رسیدن تا در مدرسه، یکباره با دیدن سردر مدرسه یادم به خانه‌ی پدربزرگ افتاد. در سردر مدرسه‌مان، همان مجلس کاشیکاری‌شده با نقش فرشتگانی لوح به دست و گل‌های پیرامون نصب شده بود؛ در ورودی مدرسه‌مان هم چوبی بود، کمی کوچک‌تر از در خانه‌ی پدربزرگ. حیاط مدرسه بزرگ بود، حوض لوزی‌شکلِ میانه‌ی حیاط را با خاک پر کرده بودند. گرداگرد مدرسه در اتاق‌های متعدد کلاس‌های درس تشکیل شده بود.

ادامه...

مشخصات کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من

  • ناشر نشر پیکره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 2.38 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۸۳ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب باغ خاطره‌ها و دل بارانی من