نسخه الکترونیک کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن فیدیبو
Loading

چند لحظه ...
کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره

کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۳۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره

ما در زندگی روزمره‌مان ناچار از مذاکره با دیگران هستیم. مذاکره نه یک گفتگوی بدون هدف، بلکه یک وسیلۀ مهم برای تفاهم با دیگران در جهت بالا بردن بازدهی و بهره وری بیشتر و به اشتراک گذاشتن توانایی ها، در دنیای کنونی است. شما در طول روز به عنوان یک فرد معمولی مجبور هستید برای خرید خانه، ماشین، یا حتی برای چانه زدن در یک مغازه برای خرید یک وسیلۀ خانگی و یا ملزومات معمولی زندگی و مهمتر از همه اینها در محیط کاری خودتان، به عنوان مدیر یا کارشناس شاید در روز چندین برنامۀ مذاکره را اجرا کنید. اگر چه بیشتر این مذاکرات حالت و مناسبات یک مذاکره کلاسیک را ندارند. اما در کل از قوانین و اصول مذاکره و گفتگو متابعت می‌کنند. هدف ما پرداختن به شکل و ظاهر قضایا نیست، بلکه هدف رسیدن به موفقیت و استفاده از توانایی ها و امکانات دیگران از طریق مذاکره است، این مذاکره می‌تواند بین دو دولت بزرگ و در جهت حل یک مشکل جهانی و یا حتی بین دو یا چند همسایه برای حل مشکل مجتمع مسکونی و یا در یک جلسه خواستگاری صورت گیرد. در تمامی این حالت یک سری قوانین حکم‌فرما هستند که با تکیه بر آن‌ها، می توان به نتابج رضایت بخش دست یافت.

ادامه...

مشخصات کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره

بخشی از کتاب درس‌هایی برای موفقیت در مذاکره

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

از نظر من کتاب بسیار خوبی بود.نویسنده به مطالب مهم ولی ساده که شاید خیلی به اونها توجه نمیشه پرداخته.من استفاده کردم از مطالب خوبش.اما متاسفانه کمی ترجمه اشکال داشت و چند اشتباه تایپی.
در ۴ هفته پیش توسط zahra a.m ( | )
کتاب خوبی بود و نکات کابردی داشت
در ۲ سال پیش توسط سید جعفر بادی ( | )