پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب امپراطور هراس

کتاب امپراطور هراس

نسخه الکترونیک کتاب امپراطور هراس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب امپراطور هراس

در رؤياهايش هميشه يك در چوبي زيبا وجود داشت. اندازه‌ي اين در خيلي كوچك بود. اندازه‌ي يك بالش يا يك كتاب دايره‌المعارف. پشت اين در چوبي زيبا، در ديگري بود و پشت در دوم، تصوير امپراطور بود. هيچ كس اجازه‌ي ديدن آن را نداشت. چون امپراطور مقدس بود. او رب‌النوع بود. به چشم‌هايش نمي‌شد نگاه كرد. پسر در رؤياهايش مي‌ديد، در اول را باز كرده و دستش روي دستگيره‌ي در دوم است. مطمئن بود. به محض بازكردن در، او را مي‌بيند.

ادامه...

مشخصات کتاب امپراطور هراس

بخشی از کتاب امپراطور هراس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب امپراطور هراس

این رمان داستان یک خانواده ژاپنی ساکن امریکا را روایت میکند که در زمان جنگ جهانی دوم به اردوگاهی موقتی در بیابان های یوتا فرستاده شدند. هر یک از اعضای خانواده، جزئیاتی درباره خروجشان از کالیفرنیا و دوران اسارتشان در اردوگاه تا زمان آزادی را بیان میکند.
در ۱ سال پیش توسط فرزانه ( | )
قبل از خوندن این کتاب بهتره که (چون از لحاظ زمان داستان جلوتر هست و باعث آشنایی بیشتر با شرایط تاریخی و اجتماعی ژاپنی ها در آمریکا در اون زمان میشه) اول بودا در اتاق زیرشیروانی رو بخونید.
در ۵ ماه پیش توسط liliom ( | )
داستان درمورد زندگی مهاجران ژاپنی در آمریکا در بحبحه‌ی جنگ جهانی دوم است. خانواده‌ای که به واسطه نژادشان تنبیه می‌شوند! زیرا که انسان گرگ انسان است. هر فصل از این داستان از زبان و دیدگاه یکی از اعضای خانواده نوشته شده که درگیری‌های ذهنی‌ خودش و خانواده‌اش را با زبان و تفکر خود بیان می‌کند. فضای سیاه آن روزگار به شکلی صریح و مینیمالیستی بیان شده و سقوط انسان را در حاشیه جنگ جهانی دوم نشان می‌دهد.‏
در ۵ سال پیش توسط ... ( | )
3.5
در ۶ سال پیش توسط ... ( | )