پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب عمارت معصوم

کتاب عمارت معصوم

نسخه الکترونیک کتاب عمارت معصوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب عمارت معصوم

برای تایپسیت و تندنویسی که به عنوان کارمند موقت کار می‌کند، حاضر بودن در صحنه‌ی کشف یک جسد در نخستین روز کاری قراردادی جدید، اتفاقی اگرچه نه منحصر به فرد اما آن قدر نادر هست که نشود آن را تنها یک مخاطره‌ی رایج شغلی در نظر گرفت. مندی پرایس، نوزده سال و ده ماهه، و ستاره‌ی به نام آژانس منشی‌گری نانساچ متعلق به خانم کریالی، صبح روز سه شنبه چهارده سپتامبر کاملاً آماده‌ی مصاحبه در دفتر انتشارات پورل بود؛ و فقط همان دلواپسی‌ای را داشت که اغلب در شروع هر کار جدید حس می‌کرد: دلواپسی‌ای که هیچ‌گاه شدید نبود و بیش از آن که از این اضطراب نشأت بگیرد که می‌تواند توقعات کارفرمای آتی‌اش را برآورده کند، در این اضطراب ریشه داشت که آیا آن کارفرما توقعات او را برآورده می‌کند یا خیر. مندی جمعه‌ی قبل از وجود این شغل باخبر شده بود، یعنی زمانی که به دفتر آژانس تلفن زده بود تا پس از دو هفته دلخوش کردن به کار برای مدیری که یک منشی را تنها به چشم نشان منزلت خودش می‌دید ولی اصلاً نمی‌دانست چطور از مهارت‌های او استفاده کند، پولش را بگیرد. او آماده‌ی کاری تازه و ترجیحاً مهیج بود، اگر چه نه شاید به آن مهیجی که در ادامه‌ی ماجرا پیش آمد.

ادامه...

مشخصات کتاب عمارت معصوم

بخشی از کتاب عمارت معصوم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب عمارت معصوم

ببخشید این کتاب چرا ناقصه؟ چرا ننوشتین که ناقصه؟ با اینکه قیمتش کمه ولی اصلا دلیل نمیشه که همچین کاری با مشتری بشه!
در ۲ سال پیش توسط آیدا ( | )
نسخه چاپی هم ناقصه؟
در ۲ سال پیش توسط روزبه احمدزاده ( | )
فقط چهار فصل کوتاه کتاب در اینجا قرار داده شده است. حیف... چون داستان زیبایی است.
در ۲ سال پیش توسط آناهیتا م ( | )