پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب دین علیه ایمان

کتاب دین علیه ایمان
مباحثی در جامعه‌‌شناسی دين

نسخه الکترونیک کتاب دین علیه ایمان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب دین علیه ایمان

جامعه‌شناسی دین همانند روانشناسی دین و فلسفه دین یک حوزه علمی میان رشته‌ای است. حوزه‌های میان‌رشته‌ای حاصل تأملاتی هستند که از برقراری ارتباط و نسبت میان دو قلمرو علمی ایجاد می‌شوند و مسائل و موضوعات تازه‌ای را برای دانشمندان هر دو معرفت فراهم می‌کنند. این حوزه‌ها را در میان همه رشته‌های علمی می‌توان مشاهده کرد و دانشجویان بیشتر در سالهای تحصیل در دوره کارشناسی‌ارشد با آنها مواجه می‌شوند. برخی از این حوزه‌ها در علوم‌انسانی عبارتند از فلسفه سیاسی، روانشناسی اجتماعی، حقوق، سیاست، اقتصاد سیاسی، جامعه‌شناسی سیاسی، جامعه‌شناسی تعلیم‌وتربیت، جامعه‌شناسی زبان و.... در هر یک از عناوین فوق مضاف، چارچوب علمی مطرح و مضاف‌الیه موضوع دانش است. بنابراین در جامعه‌شناسی سیاسی، این سیاست است که به عنوان یک پدیده در چارچوب جامعه‌شناسی و با روشهای جامعه‌شناسانه مورد مطالعه قرار می‌گیرد؛ یا در روانشناسی اجتماعی ما با روشهای روان‌شناسانه به مطالعه پدیده‌های اجتماعی اقدام می‌کنیم.

ادامه...

مشخصات کتاب دین علیه ایمان

بخشی از کتاب دین علیه ایمان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دین علیه ایمان

دربحث جامعه شناسی وفلسفه دین کتاب خوبی است
در ۸ ماه پیش توسط حمید امینی ( | )