پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب دختر قفقاز

کتاب دختر قفقاز
سرگذشت واقعی دختری نظامی از حزب دمکرات آذربایجان در سال ۱۳۲۵

نسخه الکترونیک کتاب دختر قفقاز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب دختر قفقاز

با این که مدتی از رفتن غزال و مادرش از آن کوچه می‌گذشت و در عرض این مدت منوچهر موفق نشده بود غزال را پیدا کرده و حتی برای یکمرتبه هم او را ببیند، معذلک عشق او را فراموش نکرده و لحظه‌ای نمیتوانست، چهره زیبا و اندام موزون آندختر را از یاد ببرد. آن جوان جدی که غیر از وظیفه، سربازی خود در جهان بهیچ چیز علاقه نداشت، چنان نسبت بکار و زندگی بیعلاقه شده بود که همه نزدیکان و همکارانش تعجب می‌کردند. چون روزبروز ضعیف‌تر و رنگ‌پریده‌تر میشد، رؤسای او سستی و اهمالش را حمل بر بیماری و عدم صحت مزاجش می‌کردند و حتی یکمرتبه فرمانده هنگ او را احضار کرده،میخواست یادداشتی بنویسد و او را برای معالجه به بهداری ارتش معرفی کند ولی منوچهر از او تشکر کرده گفت: کسالتی ندارم منوچهر عصرها که خدمتش تمام میشد برخلاف سابق که تمام اوقاتش را در خانه میگذرانید در حاشیه خیابانهای شلوغ و پر رفت و آمد از قبیل خیابان‌های لاله‌زار و اسلامبول و نادری و فردوسی راه میرفت، شاید گم شده خود را پیدا کند. یکشب پس از این که مدتی در حاشیه خیابان اسلامبول راه رفت و کاملاً خسته شد، به سینمای هما رفت. ساعت ده که از سینما برمیگشت، تصمیم گرفت پیاده خیابان فردوسی را تا خیابان شاهرضا طی کند و از آنجا سوار اتوبوس شده، بسرچشمه برود.

ادامه...

مشخصات کتاب دختر قفقاز

بخشی از کتاب دختر قفقاز

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دختر قفقاز

داستانی بسیار سطحی و به نظر من کاملا ساختگی!
در ۱۰ ماه پیش توسط kta...245 ( | )