پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب سه سال زندگی

کتاب سه سال زندگی

نسخه الکترونیک کتاب سه سال زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب سه سال زندگی

کتاب «سه سال زندگی» نوشته هانا فالادا است. موضوع اصلی این کتاب اعتیاد و عواقب آن است، با توجه به این که نویسنده خود سابقه اعتیاد داشته، این داستان را با شهامت بسیاری روایت می‌کند. تجربه شخصی فالدا از اعتیاد و لحظات مختلفی که پشت سرگذاشته است به خوبی در سطر سطر این کتاب نمایان است. از لذتهای اولیه تا دردها و نخوت. شخصیت اصلی این داستان مرد کارمندی است که دائم الخمر است و در تقلاست تا دستگیرش کنند. کل این روایت همراه با کمدی تلخ و گزنده‌ای است که ذهن مخاطب را مدام درگیر خود می‌کند. در سطرهای آغازین کتاب «سه سال زندگی» می‌خوانیم: «اولین حسی که بعد بیدارشدن دارم، این است که حتما هنوز خواب‌ام. درست جلوی چشم‌هایم، آن قدر نزدیک، به نظرم همانند غول‌های بزرگی می‌مانند: دو حشره قهوه‌یی بزرگ و مسلح. سرم به عقب برمی‌گردد. خارش شدیدی روی صورت و دست‌ام حس می‌کنم. فکر می‌کنم؛ حشرات تخت خواب!»

ادامه...

مشخصات کتاب سه سال زندگی

بخشی از کتاب سه سال زندگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سه سال زندگی

من این کتاب رو قبلا داشتم که ایمیل فیدیبو رسید. به نظرم کاملا مشخص بود که خود نویسنده زن هست و در ایمیل نویسنده رو نوشته بودن نه شخصیت کتاب رو کتاب رو که بخونین متوجه می شیم قهرمان کتاب مرده اما تجربه های زنانه نویسنده کاملا مشخص بود.به نظرم این کتاب برای کسایی که اعتیاد ندارن هم جذابه.
در ۴ سال پیش توسط min...395 ( | )
نویسنده کتاب مردی است به نام "Hans" نه یک زن. در تبلیغات ایمیل اشتباه شده بود . کتاب خوبی است ولی پایانش به نظر کامل و رسا نیست.
در ۴ سال پیش توسط Sali Azizian ( | )