پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه

کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه
۱

نسخه الکترونیک کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه

اغلب فقها و دانشمندان معتقدند که مدیران در یک نظام اجتماعی مبتنی بر مکتب باید حرکت خود را در هر بخش و حوزه کاری که هستند طوری تنظیم کنند که مردم بتوانند در اداره جامعه براساس معیارهای اسلامی مشارکت داشته باشند. این کار تنها در صورتی میسر است که تفکر حاکم بر مدیریت جامعه، تفکر سیاست درهای باز به روی مردم باشد و اعتقاد به توانایی مردم تا آنجا در ذهنیت مدیران رسوخ کرده باشد که در عمل همه زمینه ‌های مشارکت مردم در اداره جامعه را فراهم کنند، یا تلاش قابل تحسینی در جهت فراهم ساختن چنین زمینه ‌هایی به عمل آورند. روابط متقابل مدیران با همکاران خود در دستگاه‌های مختلف و اعمال مدیریت با شیوه صحیح مبتنی بر خلاقیت، بخش عمده‌ای از اصول مدیریت و رهبری را تشکیل می‌دهد که تأثیر مستقیم و عمیقی بر روی چگونگی اداره امور جامعه دارد.

ادامه...

مشخصات کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه

بخشی از کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مدیریت و رهبری با سیری در نهج‌البلاغه

فوق العاده...برای دوستانی که دوست دارند تو مدیریت خودشون انصاف رو هم چاشنی کار کنن
در ۴ سال پیش توسط محمد حسین شکرایزدی ( | )