از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
کتاب مگر چراغی بسوزد

کتاب مگر چراغی بسوزد

نسخه الکترونیک کتاب مگر چراغی بسوزد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب مگر چراغی بسوزد

آدم های شکست خورده نومید، آدم های درمانده از رنج سالیانی که بر آنها رفته. آدم هایی که مرگ با لبخندی شیرین و روی خوش به آستانه اتاق شان تکیه زده است و آدم هایی که از دل تاریخ بیرون آمده اند تا گذشته پرافتخارشان را حاضر کرده باشند، و حتی جنگ زده ها و اسرا. بر گرد چراغی روشن از امیدواری و غرور، جمع آمده ان، با سی و چند سال فاصله اینجا در این مجموعه شانه به شانه هم داده اند تا مروری بر احوال شان شده باشد که ما بخشی از همه این آدم های از یاد رفته ایم: محوری بر این تکه های پرانده پازل که زندگی را ساخته اند. گفت در خواب دیده بودم که هلاک شهرزاد در پیش است، چرا که ملک عاقبت او را از پدرم خواهد خواست. طالع او را دیدم. دیدم که آن نازنین به خون آغشته می شود. گفت جاودان بسیارند و ظالمان از آنان بهره می برند تا سلطه خود را بی هیچ گزندی ادامه دهند. گنج ها را می یابند و بر جان مردم چنگ می اندازند. ویرانی ها پدید می آورند. مادران بسیار بر گورها می نشینند و آسمان، از رحمت دریغش می آید و هیچ نفرینی بر آنها کارگر نیست، مگر به اذن خدا. به اذن خدا چرخ را گرداندم و ماه و پروین را حاضر کردم درست به همان گونه که از مادرم آموخته بودم.

ادامه...

مشخصات کتاب مگر چراغی بسوزد

بخشی از کتاب مگر چراغی بسوزد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مگر چراغی بسوزد