پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

نسخه الکترونیک کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

یک از ویژگی‌های داستان‌های این کتاب، توجه نویسنده به نگاه به شخصیت‌پردازی‌های متنوع در قالب موضوعات امروزی است. همچنین نگاه به مظاهر ملموس زندگی در تهران، در نسبت با مسایلی شهودی و درونی که دغدغه اصلی ذهن نویسنده است از دیگر اختصاصات این مجموعه به شمار می‌آیند. نویسنده در این کتاب تمرکزش بر مسایلی است که اغلب در ذهن انسان معاصر با پرسش همراه می‌شود. مسایلی که نویسنده آن‌ها را با زبانی ساده بازگو می‌کند و از این رهگذر سعی دارد مخاطب را به راحتی با عمق این موضوعات و نقش آن‌ها در زندگی روزمره آشنا کند. «سمانه اما این روزها مثل قدیم نبود. از آن سال‌ها خیلی گذشته است. سمانه الان بیست و هفت سال دارد. دختری زیبا و مهربان و دوست‌داشتنی برای همه بود. موهایش هنوز طلایی و مجعد بود. پیچ‌و‌تاب موهای طلایی‌اش او را زیباتر می‌کرد... سمانه بر عکس برادرش بیشتر آهنگ‌های سنتی گوش می‌داد. صدای تار و سه تار را که می‌شنید، حالش عوض می‌شد. چشمانش را آرام می‌بست و سرش را تکان می‌داد..»

ادامه...

مشخصات کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

بخشی از کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب شش و سی و دو دقیقه میدان تجریش

خیلی غمگینه.
در ۳ سال پیش توسط gma...h29 ( | )