فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سیته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع

کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع

نسخه الکترونیک کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۴۸۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع

به چه کسی اعتماد می‌کنید؟ چرا؟ چه کسی به شما اعتماد می‌کند؟ چگونه اعتماد جلب می‌کنید؟ چگونه افراد به شما اعتماد می‌کنند؟ چگونه مورد اعتماد قرار می‌گیرید؟ چگونه اعتماد دیگران را از دست می‌دهید؟ چرا؟ آیا می‌توانید اعتماد از دست رفته را دوباره کسب کنید؟ اعتماد در روابط تجاری شما، تا چه اندازه اهمیت دارد؟ از آن‌جا که اعتماد شالوده‌ی هر عملی است که در تجارت و زندگی شخصی‌مان انجام می‌دهیم، خواندن این کتاب خارج از لطف نخواهد بود.

ادامه...

بخشی از کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

کتاب اعتماد ترجمه ای است از:
Little Teal Book of Trust
Jeffrey Gitomer

اگر عمیقاً به اعتماد نگاه کنید،
حقیقت را خواهید یافت.
جفری گیتومر

به من اعتماد کنید!

عبارت «به من اعتماد کنید»، میلیاردها بار تکرار شده، و هر بار که این عبارت به زبان رانده شده، مخاطبتان به شما اعتمادی نداشته است.

اعتماد را نمی توان درخواست کرد،
اعتماد را باید کسب کرد،
اعتماد به شکل واژه ها ادا نمی شود،
اعتماد یک نوع احساس است.

کسی که تقاضا می کند به او اعتماد کنند، می داند که «اعتماد» کلیدی برای گرفتن پاسخ مثبت (بله) است.
به زمان هایی فکر کنید که از کسی تقاضای اعتماد کرده اید.
این تقاضا، می تواند در امری ساده همچون رفتن به رستوران و یا سینما اتفاق بیفتد. یا هنگامی که شما در جریان فروش کالایی از مشتری خواسته اید که به شما اعتماد کند، و یا جریانی بزرگ تر، مثل معامله ی یک ملک، و شاید هم در یک تصمیم گیری بزرگ که می خواهید به نفع شما تمام شود. از آن جا که کسی بلافاصله با شما موافقت نکرده، و شما فکر می کنید که روش و یا فکر شما بهترین است، بلافاصله از فردی (یا گروهی) درخواست کرده اید که به شما اعتماد کنند.

«در این مورد به من اعتماد کنید.»

پاسخ افراد به میزان زیادی بستگی به میزان اعتماد اولیه ی آن ها نسبت به شما خواهد داشت.
اگر شما همه کس را می شناسید و گذشته ی موفق و درخشانی دارید، احتمال موافقت آن ها بسیار زیاد خواهد بود. اما اگر آن ها چیزی در موردتان نمی دانند و یا اطلاعاتشان محدود است، احتمالاً با مقاومت روبه رو خواهید شد.
نقطه ی اتکا بر عبارت «احساس اعتماد» استوار است. شاید شما درخواست اعتماد کنید، اما اگر مخاطبتان احساس اعتماد نکند، آن را به دست نخواهید آورد.«من به تو اعتماد داشتم، تا زمانی که گفتی (به من اعتماد کن!)»

«شما ناچارید بگویید؛ «به من اعتماد کن!» چون هنوز اعتماد مخاطبتان را جلب نکرده اید و ناچارید که تقاضای اعتماد کنید؛ یک حرکت نادرست.»

جفری گیتومر

نظرات کاربران درباره کتاب اعتماد (چگونه اعتماد را کسب، آن را شکوفا و نگهداری کنید و در زندگی و تجارب، عنوان مشاور قابل اع

کتاب خوبیست ممنون
در 2 سال پیش توسط اکبر زیدی
کتاب خوبیه،نکات جالبی رو اشاره میکنه که اون نکات درست جلوی چشمون هستش اما بهش دقت نمیکنیم!که با خوندن این کتاب شاید حواسمون بیشتر جم بشه وتوجه کنیم.
در 3 سال پیش توسط soh...adi