پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب چه کسی پشتیبان ماست

کتاب چه کسی پشتیبان ماست

نسخه الکترونیک کتاب چه کسی پشتیبان ماست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب چه کسی پشتیبان ماست

در داستان های تخیلی (سوپرمن) و یا هر شخصیت قهرمان دیگری که تاکنون نامش را شنیده اید، یکه و تنها به موفقیت مورد نظرشان دست می یابند ولی توجه داشته باشید که نه زندگی وهم و خیال است و نه ما (سوپرمن) هستیم. پس تنهایی و بدون حمایت اطرافیان به جایی نمی رسیم. موفقیت صرفا از طریق ایجاد روابطی عمیق و صمیمی با افراد قابل اعتماد حاصل می گردد. خطوط ارتباطی کمک می کند افراد از یکدیگر حمایت کنند و با تشویق هایشان به طرف مقابل انگیزه و جسارت انجام امور دهند. رویای ماهرچه که باشد مدیریت یک شرکت، تولید در سطحی بالا، غلبه بر عادات مخرب، کاهش وزن یا...، به این خطوط ارتباطی حمایتی نیازمندیم. با کمک این کتاب خطوط ارتباطی خود را به وجود می‌آورید، افراد حمایت کننده و مورد اعتماد در زندگی تان را می یابید، عادات بازدارنده و مخرب را شناسایی می‌کنید، اهداف‌تان را سریع‌تر از قبل تعیین می کنید و بدین ترتیب موفقیتی که سزاوار شماست تحقق می یابد.

ادامه...

مشخصات کتاب چه کسی پشتیبان ماست

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۲/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.05 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چه کسی پشتیبان ماست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب چه کسی پشتیبان ماست